Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú az osztalyunkban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztalyunkban és volt amikor belém volt szerelmes aztán volt amikor nem ha belém volt szerelmes akkor mindig hülyéskedett velem és vicces volt vajon most is szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Mostanában is hulyeskedik és ma küldött magáról egy képet kérte hogy én is küldjek vajon miért akarta? Nagyon jó barátok vagyunk kis korunk óta. De, viszont pár napja megkérdeztem kibe szerelmes és azt írta hogy az egyik alattunk járó lányba de mégis fura vajon tetszem neki mit tegyek???

2017. máj. 30. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Van rá esély hogy még szeret. Tégy fel egy újjabb kérdést:pl:"nagyon kedvellek s szeretném ha járnánk,mit szólsz?" Mit gondolnál ha járnánk? Járunk?...

Na jó,a megfogalmazáson még kell dolgozni,de gondolom érted a lényeget,szerintem a nyílt megoldás az egyszerübb s hatékonyabb.

2017. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!