Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedne valaki egy 28...

Ismerkedne valaki egy 28 éves, betanított munkás fiúval?

Figyelt kérdés
Azért írom, hogy betanított munkás vagyok, hogy ne legyenek nagy elvárások randik terén. Nem tudlak nyaralni vinni, mozi is csak szerdánként mikor akciós, és a saját jegyed te fizeted. Amúgy rendes, aranyos, az elején kicsit félénk fiú vagyok.

2022. aug. 17. 10:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
Aha 10es, akkor kezdjen el reklámokat tolni magáról. Na látod az ilyen miatt tart ott a társadalom, ahol. Ha valaki őszinte az baj, de az nem, ha nekiáll süketelni, hogy ő mekkora ász, meg mindent is meg tud csinálni, aztán később kiderül, hogy a sz.rát nem tudja odébb tenni. Ha nő vagy, ha nem sajnálatos, hogy neked ilyen reklámokra van szükséged, ennek eredménye egyébként az is, hogy ma számtalan pozícióban nem kompetens személyek ülnek, mert épp tudtak nagyot mondani, de önállóan dolgozni nem. Ilyenkor megy a kartell, hogy kicsit segíts már. És ha vannak barátaid, meg egy jó reklám, akkor mindig egy kicsit a másikra sózva kifelé jó képet tudsz mutatni, és igen ebben a mai magyar rendszerben, társadalomban ez elegendő, elégséges.
2022. aug. 19. 07:01
 12/13 anonim válasza:
Állj állj állj. Én nem hazugságokról beszeltem… Feltételeztem van a srác életében valami említésre méltó a munkán kívül… Én arra céloztam, hogy senki nem akar olyan emberrel összejönni akinek az első gondolata magáról az, hogy szar semmit sem érő munkája van és emiatt mit nem tud csinálni. Számtalan egyéb dologra koncentrálhatna ezzel szemben. De nem. Attól, hogy a hobbiját emeli ki, még nem kell elhallgatnia a munkát. De ilyen önmagát lesajnáló ember nem lesz túl népszerű senkinél sem.
2022. aug. 19. 15:27
 13/13 anonim válasza:

„ Ha nő vagy, ha nem sajnálatos, hogy neked ilyen reklámokra van szükséged,“


Férfi vagyok. És szerinted azzal mi a baj, hogy a randipartneremmel a hobbimról beszélgetek, arról mesélek neki sztorikat, arról mutatok képeket. Ha épp meg kell húzni a nadrágszíjat akkor szervezek egy pikniket valami rendkívül hangulatos helyre és jókat nevetünk. Mennyivel különb ez minthogy jajj szar a munkám, jajj nincs pénzem erre, nincs pénzem arra. Ide NEM megyunk helyett mondd azt hogy hova mentek…

2022. aug. 19. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!