Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen a jó Tinder profil...

Milyen a jó Tinder profil lányok szerint?

Figyelt kérdés

Milyen fajta képek fognak meg, milyen kép legyen a legelső? Milyen bio a jó/érdekes/figyelemfelkeltő? Mi az amit szerettek ha fel van tűntetve bioban és mi az amit ha láttok benne akkor azonnal megy a balra húzás?

19/fiú



2022. aug. 25. 18:22
1 2
 1/18 anonim válasza:

Egyetemet végzett, jó egzisztenciával rendelkező, gyerek nélküli, helyes, izmos férfi aki mindent szeret amit én is..

Pl olyan kép amin épp egy strandon mászkálsz félmesztelenül vagy amin úgy nézel ki mint egy modell

2022. aug. 25. 18:59
 2/18 anonim válasza:
#1 mármint egy ilyen férfit biztos nem húznék balra
2022. aug. 25. 19:00
 3/18 anonim válasza:
Látszódjon, hogy mennyi lóvéd van, és nem árt, ha a pénztárca mellett a bulge is dagad.
2022. aug. 25. 19:51
 4/18 anonim válasza:
Csak az első válaszban leírtakkal melyik nő tudna versenyezni tinderen? Az ostobácska, két gyerekes 22 évével, szétcsapott party fotókkal? Vagy a kutyát, macskát nyalogató? Esetleg az insta követőket gyűjtő kitartott kis ribizli? Azt hiszem mindkét nem hoppon marad, ha a tinderben reménykedik.
2022. aug. 25. 21:02
 5/18 anonim válasza:
#4 én még nem láttam nőket vérfiakkal vérsenyezni.. ők egymással szoktak
2022. aug. 25. 21:53
 6/18 anonim válasza:
Pedig bizony a társkeresés egy verseny. Kb. egy szinten kell lenni a két félnek. Csak mert nő ne csússzanak már el az igények.
2022. aug. 25. 22:00
 7/18 anonim válasza:
Modellnek nem kell lenni, de az egyes egyáltalán nem írt túlzásokat.
2022. aug. 25. 22:27
 8/18 anonim válasza:
Legyen intelligens, céltudatos, önmagára igényes mind mentálisan, mind fizikálisan, törekedjen arra, hogy jó ember legyen,és legyenek meg a kockák a hasán, ne pedig egy punnyadt zsírkupac legyen.
2022. aug. 26. 00:45
 9/18 anonim válasza:
Mikor megláttam a kérdést, és hogy 9 válasz van, gondoltam magamban, hogy nah, talán kapok itt valami jó infót. Erre kivétel nélkül nyomorék incel férfiak válaszát olvashatom, illetve azokra a reakciókat. Nyilván ez is egy lesz ezek közül a válaszok közül, de komolyan, takarodjatok már minden kérdés alól, és verjétek ki magatoknak helyette, vagy nem tudom. Mindenki jobban fog járni.
2022. aug. 26. 09:04
 10/18 anonim válasza:

"és legyenek meg a kockák a hasán"

Hát ez rendszeresen sportólóknak sem egyszerű elérni.


"amin úgy nézel ki mint egy modell"

Hát persze, mert minden nő úgy néz ki, mint egy modell...


Ez a férfiak felső 5%-a.

2022. aug. 26. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!