Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tudnám fenntartani az...

Hogyan tudnám fenntartani az érdeklődést/beszélgetést az online térben, ha még nem akar találkozni?

Figyelt kérdés
Párba álltam tinderen egy nővel, aki 38 éves, én pedig 23, szóval nem feltétlenül hasonló az érdeklődési körünk és az életpályánk, de nagyon vonzó számomra. Mondta, hogy nem zárkózik el semmitől ő sem, nyilván én sem a feleségem keresem. Beszéltünk a szakmájáról, hogy hol lakik, milyen pasik jönnek be neki... Nem tudom miket kellene még bedobni, hogy ne laposodjon el. Ebben mindig rossz voltam, ha nincs találkozó 1-2 nap után, akkor utána elfogynak a témák. Légyszi segítsen már valaki, hogy hogyan tudnám a kezdeti "lángot" fenntartani. Egyébként az sem könnyíti meg, hogy néha érdeklődőnek tűnik és nyitottnak, máskor pedig arrogáns, és kicsit fölényes. Nyilván tisztában van azért magával a hölgy, ha értitek mire gondolok.

2022. aug. 28. 11:40
 1/8 anonim válasza:
Ha úgy érzed, hogy mindent megbeszéltetek, akkor következő témának dobd be a személyes találkozás lehetőségét.
2022. aug. 28. 11:59
 2/8 anonim válasza:
Kérdezgesd, hogy mi volt vele aznap, majd mondd el, hogy veled mi történt. Kicsit avasd be hogy merre jártál, mit vettél, mit csinálsz, mik a terveid. Közben tehetsz utalásokat arra, hogy majd ekkor meg akkor nem lesz dolgod, és nem lenne-e kedve valamihez. Azért ne vidd túlzásba a dolgot, de tarts be valamilyen időbeosztást, hogy mikor írsz rá. Unalmas monotonitás miatt, néha meg is tudod kavarni a dolgokat, hogy kihagysz 1-2 napot és csak utána írsz rá.
2022. aug. 28. 12:00
 3/8 anonim válasza:

tudod már, hogy mit szeret csinálni? Mit szeret a szexben?

Miért van egyedül? iszonyat sok kérdést fel lehet tenni. Persze neki jóval nagyobb az élettapasztalata, mint neked.

43F

2022. aug. 28. 12:02
 4/8 anonim válasza:
Hogy akarsz párkapcsolatot, akár csak hosszabb távú dugipajtit fenntartani, ha egy-két nap után már nem tudsz mit mondani a másiknak..?
2022. aug. 28. 12:04
 5/8 anonim válasza:
Ha épp olvasol egy számodra érdekes témáról, akkor ezt is bedobhatod neki. Pl: A napokban olvastam ezt meg azt..., elgondolkodtatott, mert... Te mit gondolsz erről?...
2022. aug. 28. 12:05
 6/8 anonim válasza:
Hát talán pont ezt akarja kiszűrni, hogy mennyire is vagy unalmas..
2022. aug. 28. 12:12
 7/8 anonim válasza:
A vonzóság fokmérője a személyes találkozás. Totál értelmetlen levelezgetni. Aki akar valamit a másiktól, az találkozik, nem levelezget. (Te meg inkább korban hozzádillőt keress, mit akarsz ettől?)
2022. aug. 28. 12:41
 8/8 anonim válasza:

Én több fiatal sráccal ismerkedek (40+n vagyok)

Van akivel megy a kommunikálás van akivel nem, de ez nem igazán korfüggő.

Lehet beszélgetni millió témáról, élményekről, vágyakról, tapasztalatokról, szexről, utazásról, családról, építészetről, művészetről, filmekről, zenéről, könyvekről. Legkedvesebb ilyen partneremmel már egy éve tartunk kapcsolatot, órákig el tudunk csevegni mindenről, és bár az ország 2 ellentétes végén élünk a találkozásokat is meg szoktuk oldani.

2022. aug. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!