Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve beszélgetnie...

Lenne kedve beszélgetnie velem egy olyan lánynak, aki szeretne párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, szívesen beszélgetnék olyan lánnyal, aki szeretne párkapcsolatot.

2022. szept. 1. 01:01
 1/5 anonim válasza:
Szerintem inkább élőben ismerkedj.
2022. szept. 1. 06:44
 2/5 anonim válasza:

Most már talán nem lesz koronavírus miatti lezárás sorozat a jövőben.


Egyházi körökben a legeslegnagyobb az esélye annak, hogy LEGALÁBB(!) férfi-nő barátságok létrejöjjenek. BÁRMILYEN ÉLETKORBAN!!!


Ebben a hónapban minden ilyen közösségben elindulnak a csoportos foglalkozások, szellemi eszmecserék.


Én korábban majdnem így "mentem férjhez". (Beszélgettem egy bennfentessel a faliújságokon található hirdetésekről hosszasan.) Már 6 éve visszajárok töretlenül - meg akart ismerni mélyebben a férfi. Szenvedélyes lángolás volt egy kicsit "láthatatlanul".


Majd ugyanott, abban a templomban szintén egy másik férfival - egy krízishelyzetben - "véletlenül" találtam egy olyan szakértőt, akire éppen szükségem volt. Több esti randevú lett belőle egy éven át...


Mi történt végül ez utóbbival? Ez év augusztus hónap közepén kiment külföldre hosszabb távra. Ki akart vinni magával - de nem találtam a közös nyelvtanulásunkat eléggé sikerre vezetőnek. Majdnem minden este látni akart, ami már eléggé sok volt nekem... sejtettem a célját.


Jelenleg van egy másik "támogatóm". Ez nem lesz egyáltalán "pár"-kapcsolat. Maximum haveri szint marad részemről biztosan. (Semmilyen szenvedélyes érzelem nincs oda-vissza.) Csendes unalom kettesben.

2022. szept. 1. 08:14
 3/5 anonim válasza:

Azt azért hozzá tenném a 3-as válaszáshoz, hogy ez egy nagyon jó megoldás, ha tartod magad vallási kötelességeidhez. De én is pl már házasság előtt szeretnék szexelni is, szóval ez ha nálad is igaz, akkor nem ajánlatos.

Amúgy próbálkozhatsz ezen az oldalon, társkeresőkön, utcán, suliban/munkahelyen, egyszer valami majdcsak összejön :D

21/F

2022. szept. 1. 09:42
 4/5 anonim válasza:
Le kell fejteni a mérget mikor ilyen hülyeségen kattogsz és az összes pénzedet a hobbijaidra elszórni meg élményszerzésre amíg lehet. Szerintem nem létezik olyan nő akire megéri komolyabb energiát belefektetni. Úgy is ők választanak hiába kaparsz, majd jön. Addig szrd le és élj!
2022. szept. 1. 16:22
 5/5 anonim válasza:
*-bele
2022. szept. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!