Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy csaj, aki néha rám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, aki néha rám néz órán, de nem sokáig, csak egy pillanatig. Szeretném megismerni, mert nekem is bejön, de valamiért nem szeretne velem beszélgetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
most jött ebben az évben. Tehát például: Lent ülünk a padon, ott van mellette a többi csaj, ők elmennek, és ő is megy utánuk, és így azt érzem, hogy nem szeretne velem beszélgetni. közeledni szeretnék felé, na de hogyan?

2019. szept. 4. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is lány vagyok és van úgy ,hogy néha rápillantok egy fiúra óra közben de ez még nem jelenti azt ,hogy tetszik. Attól még ,hogy a barátnőivel megy nem azt jelenti ,hogy nem kedvel téged.


Szerintem csak simán szólítsd meg. Vagy ha bátortalan vagy írj rá valamelyik közösségi platformon. (Az évfolyamomban így kezdtem el barátkozni és bevált)

2019. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem találom sehol. És néha már feltűnően néz. Ha pl. valaki megszólal órán, hátranéz, és amikor nézne vissza megakad rajtam a szeme. Zavar, hogy nem tudom mi van.
2019. szept. 4. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Megkérdezhetem, melyik suliba jársz? Vagy ez titok? Ha úgy gondolod, válaszolhatsz privátban is.
2019. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!