Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » (Meleg témájú kérdés) Szeretné...

(Meleg témájú kérdés) Szeretnék ismerkedni hasonló sráccal/srácokkal. Lenne kedve ismerkedni valakinek?:)

Figyelt kérdés

Szabadidőpartnert (is) keresek, akivel lehet kirándulni, utazgatni, nyitott többféle programra, akár otthon lenni filmezni, gamelni, stb. Szeretem ha valaki értelmes, kommunikatív és kiegyensúlyozott. Azt gondolnánk, hogy a beszélgetés alap dolog, de ez nem így van, fontosnak tartom, hogy beszélgetést képesek legyünk fenntartani.


Karakter tekintetében az vonzó ha valaki férfias és tudatos, szeretem a magasabb (180cm+) férfiakat.


Én: szintén férfias és tudatos, 180 cm, 24 éves és budapesti.


Lenne kedve valakinek ismerkedni? :)


Heteroszexuális srácok kérem ne írjanak.



2022. szept. 3. 09:48
 1/4 anonim válasza:
Nem rossz.szerintem sokan fognak jelentkezni!!!
2022. szept. 3. 10:19
 2/4 anonim válasza:

Szívesen ismerkednék,mert látszik,hogy értelmes vagy és a 184 cm- mel is ki lennél egyezve :) Még a Budapest is passzol :)

Csak a kor nem,sajnos, idősebb vagyok....Pedig egy értelmes barátnak örulnék, de nagyon nehéz találni ilyet :(

2022. szept. 3. 18:34
 3/4 anonim válasza:
Minden vágyam egy ilyen pasi, de nehezen találok, mivel Erdélyben élek. De viszont szerintem tök hamar kapsz valakit magad mellé. :)
2022. szept. 17. 16:54
 4/4 anonim válasza:
Kedves kérdező, ha még aktuális, budapesti vagyok, 31 éves, 183cm magas. :)
2023. okt. 24. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!