Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyeneket fogok ki...

Miért ilyeneket fogok ki folyton??

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy éve kezdtem el kavarni az egyik ismerősömmel és szexting lett a vége. Azért mentem bele mert belé voltam esve és gondoltam, ha nem megyek bele akkor nem lesz belőle semmi.. Miután abbamaradt kerestem a neten beszélgetőtársat, de utána mindegyikkel ugyanaz lett a vége. Most is kavarok valakivel, de nekem ez nem jó, de egyszerűen kénytelen vagyok nemet mondani, mert annyira vágyom a szerelemre és annyira mérges vagyok magamra, hogy ennyire nincs bennem tartás, szégyellem is magam. Tudom, hogy hülyeséget csináltam és megértem azokat is akik libának tartanak, de esküszöm, hogy csak komolyan ismerkedni szerettem volna. Tudnátok tanácsot adni, hogyan ne vonzzam be az ilyen embereket?

2022. szept. 7. 20:34
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Próbálj meg komoly szándékkal rendelkező emberekkel ismerkedni.


Amennyiben úgy látod, hogy más irányba megy a dolog akkor talán először érdemes beszélni róla és ha nem működik akkor megszakítani a folyamatot.

2022. szept. 7. 20:42
 2/21 anonim válasza:

Nem tudok.

Te ilyen vagy, szerelem koldus..az ilyeneknek egy kevés is elég. Aztán pofára esnek és nem értik miért.

2022. szept. 7. 20:42
 3/21 anonim válasza:

Magamat tudnám javasolni. Nincs bennem az emberek kihasználására irányuló szándék, így ha a szexet meg is kapom, akkor sem esne el az illető tőlem. Ugyan úgy megtartanám, mint előtte. Ugyan úgy építkezhetnént tovább, mint előtte. Amit korábban felépítettünk, ami eljuttatott minket a szexig, szeretkezésig, ugyan azt csinálhatnánk, csak most még jobban elmélyítve. A randizgatások ugyan úgy mehetnének tovább, csak most mást máshol, más helyszíneken, a kapcsolat is átalakulhatna tartósba, a szerelem is keveredhetne szeretettel. Szóval mint egy jól működő párkapcsolat, párkapcsolati célokkal. Tűzhetünk ki közös új célokat, haladhatunk felé együtt kéz a kézben sétálva stb... Szóval én valami ilyesmit javasolnék számodra, hogy keress valaki ilyen pasit mint én. Vagy akár teljesen mást. Kinek mire van igénye. Valakinek a kemény motoros bőrzsekis agyontetovált kétajtós szekrény férfiak jönnek be. Akkor válassz olyat. Ha arra van igényed hogy megalázzak és kihasználjanak nyílván azt is képes vagy bevonzani. Szóval a dolog fele rajtad áll vagy bukik. :) Sok szerencsét kívánok.


29/F

2022. szept. 7. 20:57
 4/21 anonim válasza:
Ne bevonzod, hanem te mész bele ezekbe.
2022. szept. 7. 20:59
 5/21 anonim válasza:
Legyél rám mérges.
2022. szept. 7. 21:00
 6/21 anonim válasza:
de jó neked bakker :D
2022. szept. 7. 22:04
 7/21 anonim válasza:
A barátnőm ugyan így jár folyton. Nála ott a hiba, hogy minden kedves tett, vagy mondat után amit egy fiútól/férfitől kap, rögtön szerelmet lát az egészbe, és rögtön idolizálja a másikat. Nagyon szeretetéhes amit teljesen megértek és sajnálom, mert így mindenkinek megenged mindent és nem is csoda ha ezek után kihasználják. A fiúk is megérzik rajta hogy könnyen vihető, nem azért mert ribi lenne, vagy mert ezt élvezi, hanem mert azt hiszi tényleg törődni fognak vele, mert valaki biztos jó lesz vele.. ez furán hangzik de én neki is mindig azt mondom, fogja kicsit vissza magát. Mi lenne ha nem testiséggel vagy sok intimitással indulna a kapcsolat/ismerkedés, mi lenne ha várna 1 2 hónapot vele és addig tényleg ismerkedne.. lehet hogy ezért lepontoznak páran de tényleg így látom. Neki se volt soha egy normális barátja aki tényleg úgy bánt volna vele ahogy megérdemelte volna, mert egy nagyon is rendes, kedves jószívű csajszi. Csak nem gondol bele abba, hogy oké, szeretetre vágyom, de ezt mértékkel s lassan mert pont az ellenkezőjét fogom kapni, hacsak nem bolondul meg valaki értem annyira hogy maradjon. Nem tudom veled mi a helyzet de tiszta jószívből kívánom, hogy találj végre valakit aki szeret ahogy egy ember megérdemli, és semmiképp se engedd magad kihasználni. Ezen csak te tudsz változtatni. Mindenkire nézz reálisan mert mindenki nem fog szeretni. Kitartást neked :*
2022. szept. 7. 23:49
 8/21 anonim válasza:
7: Kedves kis írás. A barátnőd is jó ember lehet. #3
2022. szept. 7. 23:54
 9/21 anonim válasza:

2,4essel egyetértek

Ha van facen 2500 ismerősöd, mindenkit visszaigazolsz és mindenkinek visszaírsz+ a képeid is olyanok akkor ne csodálkozz

Legelsőnek ezeket tedd rendbe

Aztán ne szórakozóhelyeken ismerkedj

És ha valakivel beszélgetsz is, legyen letisztázva rögtön hogy mik a szándékok

És egy pasinak a beszédeden/írásodon is lejön hogy könnyen adod e magad

2022. szept. 8. 00:47
 10/21 anonim válasza:
Hány évesen jársz így mindig?
2022. szept. 8. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!