Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért kell folyton ilyeneket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell folyton ilyeneket kérnie tőlem?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt és sosem volt még ilyen, azért lepődtem meg. Nem hülyéskedek, tegnap pl speciel azt kérte tőlem, hogy valamelyik nap sztriptízeljek neki. Most nem egészen értem, hogy egészen pontosan mit akar ezzel elérni, csak kicsit kellemetlenül is érint.


17/L


2016. okt. 3. 13:33
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha nem akarod, ne csináld és kész. Ne kombináld túl a dolgokat, mond meg neki, hogy nem akarod.
2016. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiakarja élni a perverz vágyait. Ilyen egyszerű. Bocs, kicsit őszinte, erős válasz volt, de ez az igazsàg.

Szerintem ne menj még bele a dologba, mert nem kell.

2016. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már lefeküdtetek akkor szerintem nem lenne baj ha sztriptízelsz neki. A második jól mondja csak a fantáziáját akarja kielégíteni. Örülj neki hogy tőled kéri és nem más lánytól.
2016. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 12 évesen volt ilyen..Legjobb barátomnál (fiú) voltam,és hülyéskedtünk,egyszer csak mondja,hogy elégítsem ki.. :D Ráadásul ő is ugyan annyi volt,mint én..Jól felpofoztam,és ott hagytam..De amúgy nagyon megijedtem,mert nagyon erőszakos egy személyiség..:D Már nem tartom vele a kapcsolatot,itt elcseszte a barátságunk..Néha-néha még írunk egymással,de úgy semmi konkrét dolog.. 19/L
2016. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!