Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csapatban mozgó nőkre hogy...

Csapatban mozgó nőkre hogy lehet rámozdulni?

Figyelt kérdés

Sok szórakozóhelyen 3-4 fős brancsokban ülnek, táncolnak a csajok. Ha egyedül ülne mondjuk valamelyik a pultnál, odamennék meghívni valamire, de így nem merek, félek a megszégyenüléstől, hogy majd jót rötyögnek rajtam hogy na idejött a lúzer. Van valami trükk, ahogy ezt ki lehet játszani?


27/f



2022. szept. 8. 15:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
Sziasztok Jànyok, van gazdàtok? :D Akàr egy ilyen dumàval is el lehet indulnk ha jól adod elő :D
2022. szept. 8. 17:55
 12/14 anonim válasza:

Én mindig olyan helyre mentem, ahol 100 hogy nem ismernek. Nem ismernek és így ha elő is fordul amit leírtál akkor sincs semmi hisz akkor láttam őket utoljára. De ne félj a kudarctól. A kudarc csak megerősít.


Ja igen még az vált be nekem hogy nem vártam el tőlük olyan sokat. "Majd alakul, ami alakul" elven voltam. Így nem volt megfelelési kényszer magam felé és könnyebb volt a beszélgetés és a megközelítés.

2022. szept. 8. 19:07
 13/14 anonim válasza:
10 éve így jöttem össze a férjemmel egy buliban: akkor menj oda a lányhoz mikor épp alapból jókedvűnek tűnik, és tényleg kötelező a lazaság. a gond hogy azt nem lehet megjátszani, így ha máshogy nem megy, mert pl szorongó vagy, akkor pici pia legyen benned. De épp csak annyi, amennyi ehhez kell. Ha alapból nem voltál már korábban is szimpi adott lánynak valahonnan, akkor a laza, finoman oltogatós stílus nelkül nem fog menni.
2022. szept. 8. 19:21
 14/14 anonim válasza:
Merjenek csak röhögni visszaszólok nekik h szajhàk vagytok mind ..ennyi utàna nekik lesz kellemetlen
2022. okt. 27. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!