Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyit számít a jó profil...

Mennyit számít a jó profil tinderen?

Figyelt kérdés
A több kép több matchet jelent? Tehát hiába nézel ki jól, ha csak egy képed van rólad és/vagy nincs leírásod, akkor az esélyeid is csökkennek? Illetve nézi e valaki azt, hogy az adott profil hitelesítve van e? Ha szeretnétek személyes dolgokat is írhattok hogy nektek mik azok a dolgok amik nagyon bejönnek egy profilon (F/L mindegy).

2022. szept. 15. 14:55
 1/8 anonim válasza:

Tapasztalat szerint a több kép előnyös lehet. A bemutatkozás pedig szinte teljesen felesleges. Írhatsz te egy iszonyú frappáns szöveget magadról, ha nem tetszel nem húznak jobbra.

De nézd csak meg a hölgy tagoknak mennyire futja: "ismerj meg", gagyi idézet, lejáratott poén, instán megtalálsz stb. stb. Ezért komolyan érdemes a bemutatkozással foglalkozni?:D

2022. szept. 15. 15:00
 2/8 anonim válasza:
Régebben tindereztem, akinek egy képe volt, kapásból balra ment, még akkor is ha a "hú de dögös" kategóriába sorolnánk első látásra. És pont ez a lényeg. 1 képet bárhonnan leszedhet az ember, de ha több van, különböző helyeken, szitukban stb, akkor már esélyes, hogy tényleg ő szerepel a képen. A bemutatkozást kevesebben olvassák el, és személy függő, hogy kinek mi a frappáns és kinek mi jön be. Írhatsz jópofa szöveget (ami szerinted az), a célközönség nem biztos, hogy értékelni fogja.
2022. szept. 15. 15:39
 3/8 A kérdező kommentje:

#1,2 Köszi

Tehát több kép

2022. szept. 15. 15:47
 4/8 anonim válasza:

Női szemszögből:

A hitelesítést nem szoktam annyira figyelembe venni, szóval attól, hogy nem hitelesített a profil, még nem jelent azonnali balra húzást.


A több/sok kép szerintem fontos, de ha nincsenek igazán kepeid magadról, 5-6 “ugyanolyan” szelfit felesleges csinálni. Inkább legyen akkor 2-3 kép rólad, meg olyanok, amin esetleg a hobbidat űzöd, vagy csak valami olyan kép, ami hozzád kapcsolódik. Pl ha szeretsz túrázni, akkor egy kép amit a legszebb helyen csináltál, vagy ha a repülőgép fotózás a hobbid, akkor az egyik legjobban sikerült képed, ilyeneket is érdemes belerakni, mert akár beszélgetésindítónak is jók. :D


Szerintem a bemutatkozasba is érdemes azért néhány dolgot írni.

Nem ilyen ezerszer elsütött poénokat, meg “húzz jobbra és ismerj meg” meg hasonlókat, hanem szintén olyan infókat, amit úgy gondolod, jó előre közölni, vagy ami felkelti a másikban az érdeklődést (pl. megintcsak hobbi jut eszembe, vagy valamilyen sport amit űzöl, vagy egy különleges érdeklődési kör) és mint a képnél is írtam, lehet róla beszélgetni akár első témaként is. Én is mindig figyeltem erre, hogy a kepeim közt is legyen valami ilyen, és a bemutatkozásommal is “megfogjam” az embereket, vagy felfedezzék ha van közös érdeklődésünk.

Akinek nincs semmi írva, azt általában balra húzom, nem barkobázni akarok.


Ez szerintem azért is jó, mert ha kijön a match, ezek alapján el tudunk kezdeni beszelgetni, szóval még ha nekem közöm sincs a srác leírásában említett saját testsúlyos edzéshez (most csak mondtam valamit) akkor is van egy téma, amiből elindulhatunk.

Ha nincs semmi, valójában csak a sötétben tapogatózunk, meg maradnak az olyan kerdesek, hogy “Hogy vagy ma? Mi újság?” amire egy idegennek nem igazán szeretek válaszolni, mert nem is tudok rá neki őszintén válaszolni :D


A Tinderen lévő érdeklődési kör buborékokat nem tudom én sem hova tenni, mivel csak 5-öt lehet kiválasztani, és kicsit olyan semmitmondóak. Arra jó, hogy egyből látod, ha valakivel van közös, de én ezek alapján nem is szoktam szűrni, max akkor, ha tényleg nagyon ellentétes azzal, amit én beállítok.


Úgyhogy összefoglalva, szerintem fontos a több kép, pluszt jelent ha azokból kiderül valami rólad, illetve legyen egy kis bemutatkozásod.

2022. szept. 15. 16:26
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 köszi, szépen összefoglaltad te is.
2022. szept. 15. 18:36
 6/8 anonim válasza:
1 es nek teljesen igaza van ha nem nézzel ki jól lehet akármennyi képed ,vagy jó biod, frappáns érdekkeltő szöveggel úgyse azt fogja nézni senki ,de ha valakinek csak olyan elmegy kategória vagy külsőre akkor mindenféleképpen fentebb dob ha ezek megvannak
2022. szept. 16. 14:37
 7/8 anonim válasza:
Férfi vagyok, akinek 1 képe van az balra megy, a túl jó csajok is, próbálom az arany közép utat megcélozni. Aki insta hirdetés miatt vannak a tinderen azok is balra mennek. Amúgy se nincs szükségem insta lányra! Személyes tapsztalat, ha nem nézel ki jól akkor feledd el az egészet :D Írhatsz bármit a bemutatkozóba, nyithatsz frappáns szöveggel. Semmit sem érsz! Írják a lányok, hogy ha "Szia, mizuval" kezdesz repülsz azonnal, valójában ez csak annak szól, aki nem szimpatikus nekik. Gondolj csak bele a saját hájzetedbe, neked is vannak olyan pontok amik azonnali elutasítást jelent, de ha véletlne szembe jön veled az aki nagyon tetszik elengedett egyből... Ugyan ez van a lányoknál is, nyithatsz "Szia Mizuval" ha Johnny Depp vagy Brad Pitt, vagy Dicaprio vagy :D De ha ocsmány vagy akkor bármit megtehetsz telibe fogsz szartni a lány.
2022. szept. 16. 21:57
 8/8 anonim válasza:
Szerintem szard le a tindert! Ezek a lányok már el vannak kényeztetve annyira, hogy bármint megadhatsz nekik az se elég! Én 140.000 fős városba élek már vagy 5 éve és nem találok egy normális nőt, már egy ideje nem is keresem, Roszlányokhoz járok... csak gumiba, csók nincs, minden higéniára odafigyelve, sokszor sokkal jobb mint egy barátnő, legalább változatos, ha hosszú távon nézed olcsóbb is :)
2022. szept. 17. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!