Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderező pasik! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderező pasik! Nektek milyen tinder profil tetszik lányokról? Milyen képek? Bemutatkozás?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 21:24
 1/9 anonim válasza:
27%
sztem a bemutatkozást pont letojja magasról minden pasi ott. A tinder az az amelyikre a szex miatt regisztrálnak ugye?
2019. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

A férfiak eléggé vizuális típusok, a Tinderen először nézik meg a képet utána olvasnak. Ez nem olyan mint a való élet, ahol a kisugárzás érvényesülni tud.

A jó netes ismerkedési kép ismérvei: jó megvilágítás, annyit mutass magadból amennyit szeretnél (ne mindent, de eleget, hogy felkeltse az érdeklődést), s a legeslegfontosabb ne árulj zsákbamacskát, olyan kép legyen ami a lehető legjobban hasonlít arra akivel találkozni fog a partnered.

Egyébként döntsd el mit szeretné a Tinderen, csak sex, mert akkor mehetnek a kihívó képek, kicsit többet (ettől még nem biztos, hogy többet is akarnak a pasik) és akkor inkább mosolygós, önfeledt képek, felöltözve, könnyű nyári ruha, de nem feltétlenül bikini. Sok sikert :)

2019. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ilyesmi típusú szelfi jó? 😅 [link]
2019. szept. 9. 21:31
 4/9 anonim válasza:
24%
Ti nem féltek, hogy lelopják a képeiteket?
2019. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
jó kép, kicsit kuuurvas a mosolyod, pont jó tinderre, látszik hogy szexet akarsz.
2019. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Kedves, bájos, aranyos 😆

De tényleg attól függ, kit, mit szeretnél találni ott?

Nekem az egyik halálom, amikor a kép alján ott a dátum, hogy pl. 2012.03.12. Egy 7 és fél éves kép... Aztán ha találkozóra kerül a sor, az ember csak néz pöszén, hogy ki ez a nő? Szerintem mindenképp legyen lehetőleg friss kép, ami hasonlít a mostani önmagadra. És ha csak szex vagy laza, akkor lehet kihívó, hiányos öltözék. Ha ennél több, akkor mosolyogj, látszon a kisugárzásod!

Ez az én véleményem.

48+Ffi

2019. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
79%
Minden nőben más fog meg, nincs sablon vagy séma..
2019. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
79%
lemaradt, bemutatkozást azért szoktam elolvasni, mert néha egyik másik csaj megemlíti, hogy bejön nekik a D/s vagy az sm, az meg nálam már tuti jó szexet jelent:D
2019. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Ami szörnyű és azonnal továbbhúzom balra:


KÉPEK:

- nyuszi,maci stb fül, orr filter

- szemüveg filter, virágkoszoró filter és társai

- beauty effect-el műanyag arc, vonások eltüntetése, keskenyített arc, nagyobbított szemek stb rémségek


Ami már eleve előny, ha valakiről rendes kép van, nem selfie-vel szerencsétlenkedik. Szerintem mindenkinek van egy valaki a közelben, aki lefotózza ha megkéri.


De ha selfie, akkor legyen a szabadban, vagy egy jó háttér előtt, ne apu fogmosópohara előtt, háttérben a nagyi száradó bugyijával, és ne is a Westend nyilvános WC tükreiben.


BEMUTATKOZÁS:

- 30 oladalas litániákat senki nem olvas el + később ráér megbeszélni


- aki eleve szabálykönyvet ír, hogy ki merészelje őt jobbra húzni, megszólítani, és akkor is mit lehet, mit nem, és ő bizony nem ír elsőnek stb... Az ilyenen is átlépek.

2019. szept. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!