Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki ismerkedne 27 éves...

Valaki ismerkedne 27 éves budapesti férfival? (Érdekes kis szöveg a kattintás után.)

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam, hogy egyáltalán van-e értelme ide kitenni egy ilyen kérdést, illetve hogy tudnám a legjobb eredménnyel kihasználni a felületet.


Nyilvánvalóan nem válaszokat, hanem inkább privát üzeneteket várok reakcióként, mivel ismerkednék. (Esetleges jó tanács sem árt.)


Sajnálatos módon nem tettem szert sok tapasztalatra a nők terén és ilyen korban már komolyan aggódok, hogy egyáltalán megvan-e bennem az, ami egy mély érzelmekben gazdag, kölcsönösen prosperáló kapcsolathoz kell, vagy valami hasonló, hiszen hogyan tudhatnám? (Már a könnyebb viszonyra is lecsapnék.)


Röviden, tömören: Budapesten élek, nagyjából 180 centi magas vagyok és diplomás. Szerintem kifejezetten korrekt megjelenéssel áldott meg az élet, de ezt majd kép, illetve esetleges személyes találkozó során el lehet dönteni.


Hogy miért nem megy a társkeresés?

Sokat próbálkoztam személyesen leszólítani a szerintem megfelelő potenciális partnereket, ugyanakkor még amikor szubjektíven jól is adtam elő magam, végül sikertelenül ért véget a beszélgetés. (Sok fiatal nőnek van kapcsolata.) Ennél nagyságrendekkel többször használtam randiappokat, amelyeknél szintén nem találtam kölcsönös érdeklődésre, nyilvánvalóan ezért vagyok itt. (Megjegyzem, hogy nagy figyelemmel kell keresni az előnytelen megjelenésű lányokat. Már csak az algoritmusból feltételezve húztam balra valamennyit, hogy ott is legyen valaki. Szofisztikáltan megfogalmazott szöveg, választékos beszéd, és alkalmazkodás a feltételezett személyiséghez. Az utóbbi években már versbe szedve azt a 140 kezdő karaktert... :') Feltételezem hatalmas a konkurencia.)


Nem szeretném szaporítani a szavakat, hiszen fárasztó lenne sokat olvasni, úgyhogy még befejezésképp:

Lehet most, aki olvasol, úgy gondolod nem én vagyok a megfelelő a számodra, viszont én abban hiszek, hogy ha még személyes találkozó után se látod bennem a potenciált, mint leendő partner, akkor nem próbállak feleslegesen győzködni, addig viszont legalább egy alkalmat megér.

Esetlegesen, ha szintén nincs tapasztalatod az intimitás ezen területén (virágnyelven szűz vagy), akkor legalább nem leszel egyedül, ha mégsem, akkor viszont lehetsz egy kicsit határozottabb. (Nem vagyok egy nyuszi, se merev, vagy prűd, ugyanakkor a másik félnek is lehet új, hasznos élmény. Nehogy már te legyél az, aki fél visszadobni a labdát...)


Nyelvtani hibákért elnézést kérek, ha van, mivel inkább a számok világában vagyok jelen és többet használom az angolt.



2022. szept. 18. 16:14
 1/2 anonim válasza:

“próbálkoztam személyesen leszólítani a szerintem megfelelő potenciális partnereket”


Ez a legrosszabb módszer. Minél nyitottabb életet élni. Kulturális programokra, kiállításokra, könyvbemutatókra, egyéb előadásokra járni. Kötetlenül bárkivel beszélgetni. Adni magad. Ne ríjon le rólad, hogy társkereső portyán vagy, mert az taszító.

Nem egyszer fordult elő, hogy egy férfi hosszan elidőzött egy kép előtt egy kiállítás megnyitón. Odaértem, a képről tettem megjegyzést, beszédbe elegyedtünk a témáról. Ezek jó gyakorlatok az idegennel történő kapcsolat teremtésre.


Nagy László költő és Szécsi Margit költő egészen véletlenül egy halsütőnél ismerkedtek meg, ahol mindketten sült halat vásároltak, és ugyanannál az állópultnál fogyasztották el.


Az élet millió lehetőséget felkínál, csak észre kell venni és élmi kell vele.


A maiak olyannyira a virtualitásban élnek, hogy szinte ki sem fejlődik a normális kapcsolatteremtési képességük.

Nem veszik az “adást”, nem tudnak a metakommunikációból érzékelni, dekódolni. Nem tudnak társalogni, értelmes, tartalmas, szellemes beszélgetést kezdeményezni.


Nap mint nap nyitnak témát, hogy az olvasó szerint mit gondolt a másik, miért mondta, hogy kezdjen beszélgrtést, mit kell tenni, amikor udvarol a fiú…

Ez tragikus.


A recept: otthonhagyni a telefont, bánatba a társkeresőkkel! Tessék élni az életet!

2022. szept. 18. 16:33
 2/2 anonim válasza:
Azt kell elerned h a nok akarjak a dolgot, ne az jojjon le h ketsegbesetten part keresel mert attol varod a boldogsagot.. legyel olyan akire buknak a nok es jonnek maguktol
2022. szept. 18. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!