Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt esetleg INFP...

Vannak itt esetleg INFP lányok, akik szívesen ismerkednének egy szintén INFP sráccal? 19/F

Figyelt kérdés
Tudom, sokan hülyeségnek tartják ezt a személyiség szerinti be kategorizálást, de szerintem könnyebben meg lehet így találni a hasonló beállítottságú embereket.

2022. szept. 19. 14:25
 1/3 anonim válasza:
Személy szerint kitöltöttem a tesztet kíváncsiságból és ISTJ-t kaptam. El is olvastam, hogy ez mit takar magában és elvileg milyen a személyiségem. Kb. 90%-ban teljesen másnak gondolom magam és az ismerőseimet is megkérdezve ők is, mint, ami elvileg ehhez a személyiségtípushoz tartozik. Mielőtt valaki belém kötne, igen jó tesztet töltöttem ki, igen helyesen töltöttem ki, igen valid információkat használtam és igen tudok angolul is. Ezt csak azért írom, mert ne érts félre, nem kötök bele, hogy ez alapján ismerkedsz, ez jó kiindulópont, hogy valami közös dolog alapján szeretnél ismerkedni. Csak neked szerettem volna példának hozni, hogy bár lehet azt dobta a gép, nem biztos hogy valós személyiséget fog tükrözni annál, akivel ismerkedsz, de természetesen nagyobb az esélye, hogy igen, gondolom. Mindenesetre sok sikert!
2022. szept. 19. 14:39
 2/3 anonim válasza:

2 INFP együtt sajnos pont nem javallt, ne haragudj, hogy ezt mondom. Sokkal jobb, ha INFJ, ENFJ, ENFP típusú lányokkal próbálsz ismerkedni. :) Kicsit komplementer módon kiegészítenétek egymás hiányosságait, vagy amiben fejlődnötök kellene. Egy vagy két INFP sokszor nem túl praktikus, a fejében él és keveset tesz annak erdekeben, hogy időben kész legyen egy-egy projekt, bár az ENFP ebből a szempontból szétszórtabb szokott lenni. Én pl: borzasztóan béna vagyok a time managementben ambivertált I-ENFP-ként. :D Legjobb barátnőm INFJ, rengeteget segített picit szervezettebbnek lennem, ő neki meg abban segítettem, hogyan legyen lazább és ne akarjon mindent percre pontosan eltervezni, mert sok csalódás éri az életben, ha hatalmasak az elvárásai, és belátta, hogy ez valóban igaz szokott lenni. Én meg nem kéne bárkivel leálljak bratyizni, régen naivan megbíztam bárkiben, aztán csúnyán átvertek/elárultak, rá kellett jönnöm, hogy ennyire nem jó nyitottnak lenni, sok embert meg egyenesen taszít a zabolázatlanságom.


2 INFP vagy ENFP amiatt is nehézkes, mert van egy saját ideológia rendszerünk (Fi funkció) ami ha nem egyezik, nem biztos, hogy kijönnek egymással. Inkább értékrend és hobbik alapján érdemes ismerkedni, mint puszta MBTI alapján, ami annyira nem is tudományos.


Azontúl az asszertív típusok mások mint a turbulens típusok, én turbulens vagyok, sokak számára kicsit túl pesszimista, engem meg az zavar, ha valaki túl optimista és semmi realitásérzéke nem marad már, mint INFP/ENFP. Nem lehet örökké a felhőkben élni, én már öreg vagyok hozzád képest, 26 éves, egyetemen tanítok és sajni a felnőttek világa a dolgos hétköznapokban közel sem olyan idilli, mint ahogy gyermekkori énem elképzelte. :D


Ismertem egy 32 éves INFP nőt, engem teljesen kiakasztott a mindenhez is való hozzáállása, mert alapvető emberi dolgokban sem működött jól, nem tudta, mit akar az életben, aztán csak kitalált valamit, ami érdekli.


Én azért ennél gyakorlatiasabb vagyok, de vannak INFP-k, akik nagyon nehezen jutnak egyről a kettőre más emberek hatása nélkül. Elveszünk a fejünkben.


Ugyanakkor az igazi INFP empatikus, hűséges, igazi társ, nagyon kedvesek vagyunk és tündériek, csak sokszor sértődékenyek illetve hisztisek is tudunk lenni.


Én jobb szeretem, ha a masik picit eltér tőlem. Legyen benne valami, ami bennem nincs és emiatt lesz számomra érdekes!



26/N

2022. szept. 19. 14:42
 3/3 anonim válasza:
Nevetseges, hogy nehanyan mennyire komolyan veszik ezt a hulye temat
2022. szept. 19. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!