Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Úgy érzem, el vagyok átkozva...

Úgy érzem, el vagyok átkozva egy adottságom miatt, és lehetetlen, hogy valaha is szeressen és elfogadjon egy nő. Vagy te mégis ilyen nő vagy? Akkor talán egymást keressük. 32/f

Figyelt kérdés

Elismerem, furcsa lehet amit írok, és szánalmasnak is tarthattok, de ez van, teszek egy próbát, semmit nem veszíthetek.


Mivel nagyon kicsi a péniszem, ezért még egy nő sem tudott elfogadni engem, nem állítom, hogy csak ezért, de nagyrészt emiatt. Nem mikropéniszről van szó, hanem egy orvosilag normál, de igazán kicsi méretről, aki ír nekem, annak erről is részletesebben beszélek, ha szeretné. A kudarcok annyira elvették a kedvem az ismerkedéstől, hogy jó ideje már nem is próbálkozom.


Viszont néhány hónapja olvasgatom ezt az oldalt, és jött az ötlet, hogy miért ne próbálnám meg, hátha épp itt találom meg azt a nőt, akit keresek.


Tudom, hogy nem épp nőcsalogató, amit írok, de ez tényleg nagyon komoly probléma nekem, ami sajnos rányomta a bélyegét az eddigi életemre, szóval szerintem jobb őszintének lenni ebben a témában.

Biztosan sokan furának tartják, hogy így indítok, de ha épp ennek kapcsán kezdünk el ismerkedni, és netán összejön a dolog, akkor legalább lesz egy nem hétköznapi sztorink a megismerkedésünkről. :D


Nem állítom hogy a kis méretemet leszámítva egy főnyeremény vagyok, de szerintem ezen kívül nincs velem komoly baj. Ami a legfontosabb, hogy képes vagyok szeretetet adni és elfogadni, törődni a másikkal. Olyan partnert keresek, aki szintén ilyen, ezek nélkül nyilván nincs egészséges kapcsolat. Az pedig, hogy szimpatikusak vagyunk és tetszünk-e egymásnak, úgyis eldől, ha beszélgetünk és képet cserélünk, ezért nem is írok még itt részletesen magamról. Azért kezdtem első körben a péniszméret témával, mert nyilván ez a első fontos szűrő az ezzel kapcsolatos problémám miatt, így kiszűrhetem az olyan ritka nőket, akiknek tényleg megfelel egy kicsi, kezdésnek ez nagyon fontos nekem.


Kérlek, ha kíváncsi lettél rám, és van kedved ismerkedni, akkor ne tartson vissza bármilyen bizonytalanságod magaddal kapcsolatban, sem a korod, sem bármilyen negatívnak vélt külső vagy belső tulajdonságod. Én biztosan nem leszek veled bunkó, egyébként is kedves típus vagyok, ráadásul azt is tudom, hogy milyen egy hátrányos adottsággal élni, ha neked is vannak vélt vagy valós "hibáid", simán lehet, hogy nekem azokkal együtt nagyon fogsz tetszeni. Mindenképpen nagyon fogok örülni, ha írsz nekem.


Szóval, ha kedvet érzel magadban, kérlek ne fogd vissza magad, keress meg, és talán épp egymás mellett találjuk meg a boldogságot.



2022. szept. 20. 15:01
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Hiába írsz privátot, nem olvasom el. :D
2022. szept. 20. 17:45
 22/24 anonim válasza:
#20 hat akkor valaszolgassal ide holnap estig ha ennyire nincs eleted. en most kiveszem a figyelt kerdesek kozul mert telleg qrva unalmas vagy a pattogasoddal. nem a te vergodesedre lett volna sztem kivancsi itt senki se hanem az ertelmes valaszokra amiknek koze van a kerdeshez. de akkor szerepelj en mar nem fogom latni hala az egnek.
2022. szept. 20. 17:47
 23/24 A kérdező kommentje:
A privátot én írtam, a kérdező. Csak kérdezni akartam tőled valamit.
2022. szept. 20. 17:57
 24/24 anonim válasza:
Pfu, még szerencse, hogy én csak vak vagyok.
2022. szept. 21. 00:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!