Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen kívül van valami jó...

Tinderen kívül van valami jó párkereső app?

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 18:57
 1/7 anonim válasza:
Gyk 😂
2022. szept. 28. 19:05
 2/7 anonim válasza:
Koncert
2022. szept. 28. 19:38
 3/7 anonim válasza:

Én nagyon nem szoktam ismerkedős appokat, oldalakat használni. Aki ilyet használ az nem tudni, hogy miért. Ha van is olyan, amit tényleg nem dugásra használnak, nem biztos, hogy sokan tudnak róla. Meg nem tudom, számomra inkább a spontán dolgok amik jobbak. Pl ha egy lányra csak azért írok rá mert kép alapján tetszik... Nem tudom, valahogy fura. Én külső alapján amúgy sem tudok választani, ilyen oldalakon meg nagyjából ez a helyzet.

Ha beütöd a google keresőbe biztos rengeteg ilyen oldal van, de nem tudom, hogy tényleg megéri-e. Számomra az az igazi, mikor egy lány a belső értékeivel fog meg és utána legyen egy elfogadható külső (ami nálam széles skálán mozog).

2022. szept. 28. 20:23
 4/7 anonim válasza:
#3 akkor elég furán működsz, mert a valóságban is először a külsőt látod, az fog meg. De ha tényleg ez a véleményed akkor neked itt a gyk, itt aztán ismerkedhetsz a külső befolyása nélkül, kizárólag a belső alapján.
2022. szept. 29. 07:14
 5/7 anonim válasza:
"App"? Mi az??
2022. szept. 29. 09:21
 6/7 anonim válasza:
Bumble, badoo
2022. szept. 30. 06:36
 7/7 anonim válasza:
Nincs. Tinderen is csak egy dugás-baszás oldal semmi több.
2022. okt. 2. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!