Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek lehet így ismerked...

Szerintetek lehet így ismerkedni és párt találni?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem?

Talán az elején..

Sajnálatos módon 15 év után véget ért a kapcsolatom a feleségemmel (ebből 6 év volt házasság) feloldhatatlan családi ellentét alakult ki 3 évvel ezelőtt, amit a legnagyobb igyekezetem ellenére sem sikerült megoldanunk. A szüleimet gyűlöli az akivel egy háztatásban élek és ez a tény szép lassan kiölte belőlem még azt a pici lángot is..az Imádott két manócskám nehezíti a fizikális elválást. Miattuk még nem tudott megtörténni a szétválás és valószínűleg ez egy lassabb folyamat lesz.

Csapatként élünk együtt, mindenki végzi a dolgát. A tény, ami szerint külön folytatjuk útjainkat, kimondott és megváltozhatatlan.

Sem fizikális, sem lelki vonzalom nincs 3 éve és a relatív nagy tér miatt külön tudunk lenni esténként.

Soha nem csaltam meg!


Most jutottam el oda, hogy a szívem és a lelkem is tiszta és a párkapcsolat okozta fájdalmakat teljes mértékben le tudtam zárni és úgy érzem, hogy tudok és szeretnék is megnyílni egy új embernek.


Mivel a papírozás és a fizikális szétválás egy hosszabb folyamat lesz de mostanra már vágyom valaki szeretetére és nagyon erős bennem a vágy, hogy ismét szerethessek, ezért szeretnék elkezdeni ismerkedni.


Szerintetek ebben helyzetben érdemes?


A Trollokat imádom! Jó kedvet csinálnak és van humorom. Azért jó lenne pár normális válasz is.


Válaszokat előre is köszönöm szépen!


38F



2022. okt. 2. 08:34
1 2
 11/11 anonim válasza:
Totàl ugyanebben a helyzetben vagyok. Azèrt nehèz mert ha megismersz valakit nincs hova vinned, haza eleve nem lehet mert ott vannak a gyerekek meg az exed. Amùgy is nehèz pàrkapcsolatot teremteni a mai vilagban, ez mèg jelentősen ràtesz meg az is hogy az ember hordozza a hatalmas sebet a lelkèben. Mindezek ellenère remèny mindig van, ès sok sikert kìvànok Neked ès a manòcskáidnak, hogy ne sèrüljenek ők is.
2022. okt. 4. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!