Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell lenézni, fejeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell lenézni, fejeket vágni, vagy kiröhögni azt, aki ismerkedni akar? Tényleg nem lehet már normálisan párt találni ismeretlenül? (Nem, nem csak ba. Ni akarok, mielőtt jönnének a vádak)

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ki röhögött? A leszólított?

Rossz helyen keresel..

2017. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen.Nem tudom akkor mi lehet a jó hely.Egy idő után minden nő bunkó lesz.
2017. nov. 13. 16:56
 3/11 anonim válasza:
18%
istenem ha egy nohoz odamennek kifejezetten imserkedni szerinted nem meglazo? szar hogy no vagyok es arr az esely hogy legyenek barataim csak ugy ill tarsasagom kb egyenlo a nullaval.. masik hany eves vagy hogy ugy akarsz benozni? tipic szuzsrac
2017. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"szar hogy no vagyok es arr az esely hogy legyenek barataim csak ugy ill tarsasagom kb egyenlo a nullával"


Ez nem csoda, 3-as. Ezzel a kommenteddel bemutattad az intelligencia hányadosod és az ilyen alacsony mérték esetében egészen taszító tud lenni.


Egyébként, kérdező! Ne foglalkozz azokkal, akik így kinevetnek. Ha így reagálja le legalább tudod, hogy nem vesztettél semmit. :D Maradjon meg ez a bátorságod és igenis menj oda ahhoz, aki tetszik! Sok sikert és kitartást! ;)

2017. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-te meg tipikus modern ku..a vagy.Ennyi.Húzzál anyádba,ha kötekedni támadt kedved!Annak oszd az észt!
2017. nov. 13. 20:41
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as!Pont az ilyen lekezelő,kihaénnem típusú nők idegesítenek,mint ez is itt.De lehet nem is nő,csak egy kis buz1.Igazából csak az érdekelt mire jó ez nekik...de már látom,hogy tényleg én kerestem rossz helyen.
2017. nov. 13. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

és az ilyen lelki hulladékok miatt nem közeledünk a normálisabb lányok felé...

legyél minél nagyobb tapló ezekkel a véglényekkel ne hagyd hogy a fejedre nőjenek..

2017. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Lenéznek, mert nyilván nyominak néztek. Gondolom, vékonyabb alkatú srác vagy, meg nem valami nagyképű f_sz, ezért néztek nyominak! Az ilyeneket hidd el, agyon kell verni!!! Engem nem érdekel, hogy nő! Ha én megalázva érezném magam egy ilyen szituációban, én először szólnék, utána ütnék!


Keménynek kell lenni, vágasd kopaszra a hajad, tetováltasd ki magad, kezdj el edzeni mert így le fognak nézni! Tudom milyen sz*r ez, nekem is így volt.

Ez az igazság, a vékony embereket lenézik, nem csak a nők, sehol nem lesz tekintélyed, ha majd beszólnak, vagy kinevetnek, ne menj el onnan!!! Állj bele ha kell véred árán is, ha kell ölj meg mindnekit! De ne hagy, hogy csicskának nézzenek se a f*ssz_pó nők, sem senki!!!

2017. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vékony,csak nem 2m és ezért tűnhetnék gyengének,bár sok fiatal olyan,mint a ropi 2m-esen is.Egyszerűen nem vagyok az a tirpák típus,és ezzel elijesztem szerintem őket.Ilyen a természetem.Csak az viszont fel tud idegesíteni,ha ismeretlenül beskatyujáznak vagy lenéznek tök alaptalanul.De azért még reménykedek,hogy rossz embereket vettem célba.
2017. nov. 16. 00:24
 10/11 anonim válasza:
Ahogy korosodsz jobb lesz. 30+ évesen, ez lesz a legkevesebb problémád egyrészt, de a veled egykorú nőknek is.
2022. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!