Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Magas, meleg, aktív fiúk,...

Magas, meleg, aktív fiúk, lenne kedve ismerkedni valakinek egy férfiasabb sráccal?

Figyelt kérdés

Ha a sorrendet nézzük számomra a szex az ismerkedés alkalmával sokadlagos, azonban, ha odakerülünk, akkor inkább passzív vagyok, csak ezért hangsúlyoztam ki a kérdésben az aktív szerepet.:)


180cm/83kg, 25 éves, budapesti, férfiasabb passzív fiú vagyok, nagyra tartom a kommunikációt és az intelligenciát, a közös programokban hiszek, így ha úgy alakul, szabadidőpartner is “keresnék”:) gondolok itt kirándulásra, utazgatásra, gaming-re, stb.


Vonzónak tartok sok mindent, a másik aurája és személyisége lesz igazán vonzó, de a magasabb, átlagos fiúk (nem kigyúrt, csak olyan “semmilyen:) ) fel tudják kelteni az érdeklődésem.


Nyitottan ismerkedem. Az olvasók között valaki magára ismer, lenne kedve ismerkedni?



2022. okt. 31. 20:50
 1/2 anonim válasza:
Már bocs, de olyan nincs, hogy férfias fiú/srác, csak férfias férfi van. De te valószínű, hogy nem az vagy.
2022. nov. 1. 13:03
 2/2 anonim válasza:
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy mit értesz pontosan gaming alatt? (Konkrétan a játékokra)
2022. nov. 10. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!