Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet Budapesten személyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Budapesten személyesen (tehát nem interneten) ismerkedni, beszélgetni másokkal?

Figyelt kérdés

Szeretnék személyesen emberekkel ismerkedni, beszélgetni, és ha jól kijövünk egymással akkor közös programokat szervezni, hobbikat űzni, és egyéb társasági tevékenységeket csinálni a jövőben, hosszútávon. Hol van erre lehetőség?

(És igen, mert tudom hogy valaki meg fogja kérdezni, nem a nagy Ő-t keresem, illetve ha szexuálisan is kijövünk a másikkal, akkor akár az is lehet. Azért tettem a kérdést a homoszexualitás kategóriába.)


Próbálkoztam olyan helyen mint a Why not, de oda látszólag mindenki kizárólag nagy társasággal megy, ha meg odamegyek hozzájuk hogy csatlakozhatok-e, akkor meg én vagyok kreténnek titulálva hogy hogy merészeltem hozzájuk szólni.


Vannak melegszaunák, de ott legtöbben hangszálat se növesztettek, nem hogy értelmes mondatokat legyenek képesek megfogalmazni. (És igen, tudom hogy oda legtöbben kizárólag szexelni járnak.)


Próbálkoztam diszkókban is mint az Alter ego, de ott meg ha sikerül is beszélni valakivel (és nem titulálnak újra kreténnek hogy hogyan merészeltem másokhoz hozzászólni), általában a buli után nem hajlandóak kommunikálni sem többé (nem csak velem, bárkivel), nemhogy találkozni is.


Hol lehet emberekkel ismerkedni, beszélgetni, úgy hogy nem küldenek el a fenébe hogy miért merészeltem hozzájuk szólni, nem csak és kizárólag szexet akarnak, és a későbbiekben, hosszú távon is szeretnének beszélni, találkozni és programot szervezni?


És nem, megint kiemelem hogy SZEMÉLYESEN, nem az rómeón, grindren, vagy az interneten valahol.


Segítségeteket köszi!



2022. okt. 20. 13:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát legkönnyebb hobbin keresztül barátkozni, mert ott már van egy egyértelmű érdeklődés, nekem pl a haverjaim egy része társasból van, mert szeretek sokat társasozni és néha eljártam ilyen eseményekre.


Ha nincs olyan közösségi hobbid, ahol egyszerűen lehet másokhoz csapódni vagy eseményeken megjelenni, akkor marad a kitartó próbálkozás a why not, alterego és ilyen helyeken, hátha találsz egyszer értelmes embert is.

2022. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóképp szoktam társasozni, de ott pedig legtöbbször az a gondom hogy nincs a másik homlokára ráírva hogy meleg, illetve hogy milyen egyéb szándékai vannak. (Nem azt mondom hogy sosem szoktam heterókkal beszélni, de én abba a nagy százalékba tartozom akik szeretnének melegekkel >is< beszélgetni és ismerkedni, innen az hogy megpróbáltam meleg helyekre elmenni és ott beszélni másokkal.)
2022. okt. 20. 14:06
 3/28 anonim ***** válasza:

Első írja lesz az aranyválaszt. Ha élőben nem megy, akkor marad az internet, ha úgy se…

Na, az megint egy jó kérdés. 😂

2022. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kizárod azokat a helyeket, ahol jó eséllyel csak melegek fordulnak meg, akkor bizony muszáj vagy random szexualitású emberekkel beszélgetni. Ha csak melegekkel akarsz, akkor az általad is felsoroltak az egyetlen helyek meg a pride évi egy alkalommal. Más opció nincs, ha az online opciót is kizárod.
2022. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a "radarod" akkor bárhol, ugyanúgy mintha akármilyen célból kommunikálnál valakivel. Ha nem olyan jó radarod akkor maradnak a melegbárok, szórakozóhelyek.
2022. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#4 14:17

"Hát ha kizárod azokat a helyeket, ahol jó eséllyel csak melegek fordulnak meg"

Nem zárom ki őket, sőt, pont ezeket preferálom. Csak eddig amilyen meleg helyeken jártam, ebbe a három kategóriába (és problémába) esett bele. Igaz nem ismerek túl sok meleg helyet, eddig csak a Why notot, Alter egot, Magnumot és 69-et ismerem.


#5 14:35

Sajnos én nem tudom a semmiből kitalálni hogy valaki meleg-e vagy sem, sajnos nem vagyok gondolatolvasó.

2022. okt. 20. 15:24
 7/28 anonim ***** válasza:

Ezt pesti létemre én is megkérdezném, amit a kérdező is.

Sok próbálkozás ellenére sem sikerul élő találkozást,beszélgetést, vagy akár egy sétát, vagy kisebb kirándulást sem szervezni.

Két mondat után egyből a szex a téma....:(

2022. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, kedves 7-es, menjünk el kirándulni :) Valahova a közelbe.
2022. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
8-as, Te vagy az a 40+-os személy?
2022. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom miert nem jön össze!

Én pl. Random emberekkel nem ismerkednék!

Szeretek beszélgetni és megismerni a.másikat, és ha passzolunk akkor....

Mennyi idős vagy kérdező?

Hogy nézel ki?

Lehet a korod miatt nem akarnak?

Lehet valakinek fiatal valakinek idős vagy, vagy csak a testalkatod nem jön be nekik!

De azért ne add fel!

2022. okt. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!