Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Magyarországon élő fekete...

Magyarországon élő fekete lányok, van kedvetek ismerkedni 22 éves fiúval?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 11:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vágyom egy nigger lányra, csak ha megírom ezt egy feketének társkeresőn, sajnos unmatchel
2022. nov. 8. 14:10
 2/8 anonim válasza:
20/l, gazdára vágyom <3
2022. nov. 8. 17:45
 3/8 anonim válasza:
A fekete lányok nem biztos, hogy örülnek neki, ha niggernek nevezed őket.
2022. nov. 9. 09:50
 4/8 anonim válasza:
Itt egyetemen van pár Erasmusos, bár én inkább az ázsiai Erasmusos csajokat csípem. ELTE egyik karára menj be, aztán csábítsd őket, tuti nincsenek ezen az oldalon, mert általában magyarul sem tudnak.
2022. nov. 9. 14:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Múltkor a plázában is láttam egy csapat nigger lányt, nem tudom mit csináltak, ugyanolyan narancssárga színű ruhában voltak és hasonló volt a hajviseletük is, egyébként nagyon szépek voltak, szóval minden elismerésem azoké a nigger lányoké.
2022. nov. 10. 11:18
 6/8 anonim válasza:
Ma is láttam egyet a boltban, nagyon tette magát. Meg szerintem se nézett ki rosszul, pedig én annyira nem érdeklődöm a fekete barack iránt
2022. nov. 10. 22:29
 7/8 anonim válasza:

Kérdező, ugye csak szórakozol?! 🤦

Ha érdekelnek az afro, afroamerikai, néger lányok, akkor véletlenül se nevezd őket "nigger"-nek. Az durva sertés.

2022. nov. 12. 09:13
 8/8 anonim válasza:
Kérdező, a nigger olyan a feketéknek, mint a cigányoknak a buckalakó kifejezés
2022. nov. 12. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!