Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Idősebb szűz nő szeretne...

Idősebb szűz nő szeretne ismerkedni hasonló férfival?

Figyelt kérdés

húszas éveim vége felé sajnálatos módon nem igazán jött össze a dolog, mert valamiért mindig kihátrált a szebbik fél, általában mivel nem érezte azt a szikrát, vagy egyéb indok, amit nem szeretett volna kifejteni, pedig nincs előnytelen megjelenésem, ugyanakkor nyilván nem is vagyok egy hűdehajdejajistenem. legutóbbi leszólításom eredménye, hogy nem akar nekem ártani, mert ő alkalmatlannak érzi magát a párkapcsolatra...

randoldalon valahogy senki sem ér rá, aki behúz gyakran eltűnik, úgyhogy nem igazán opció ez a lehetőség.

azért is gondoltam erre a kiírásra, mert hátha ebben az esetben a másik fél se lenne túl gátlásos, amikor haladunk előre az ismerkedésben.

tulajdonképpen fiatalabb jelentkezőt is szívesen várok, ha van.

budapesti vagyok és a húszas éveim végét taposom. mindenféle kérdésre szívesen válaszolok, illetve az esetleges jó tanácsokat is megfogadom, ha és amennyiben építő jellegűek.

szerintem őszinte voltam, nem is árulok zsákba macskát. (kivéve ha az az igény, mert akkor fogok egyet a környékről.)



2022. nov. 16. 03:36
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Nincs
2022. nov. 16. 07:21
 2/27 anonim válasza:
Bezzeg ha nő írta volna ki a kérdést, már 30 komment lenne alatta és a kérdező 40 privát üzenetet kapott volna…
2022. nov. 16. 08:11
 3/27 anonim válasza:
Hát igen a nőknek könnyebb dolguk van ilyen szempontból. Még egy csúnya, vagy idősebb nő is talál elég pasit ha akar. Hisz náluk van a p**ci.
2022. nov. 16. 08:39
 4/27 anonim válasza:
Hát nézőpont kérdése. Ha normális pasast akar a nő akkor nincs könnyű dolga, meg tényleg ömlenek a “sziamizuk”, meg a farokképek.
2022. nov. 16. 10:27
 5/27 anonim válasza:
Miért akarsz szűz nővel ismerkedni? Ìgy eléggé leszűkìted a kört..
2022. nov. 16. 21:45
 6/27 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül akarok, csak gondoltam így érdekesebb a kiírás, ha végül nem lesz maradandó jelentkező, akkor majd újat írok ki másképp.
2022. nov. 16. 22:08
 7/27 A kérdező kommentje:
egyébként írtam, hogyha gátlásos, akkor egy hasonló cipőben lévő társ talán jobb lehet, de fene tudja.
2022. nov. 16. 22:10
 8/27 anonim válasza:
Kérdező ne vedd rossz néven, de szerintem ne strapáld magad, főleg ne itt.
2022. nov. 16. 22:11
 9/27 A kérdező kommentje:

nem olyan nagy megerőltetés egy kiírást megcsinálni, ráadásul minden lehetőséget meg kell ragadni, egyébként nincs meg a nyugalom számomra. :)

mindenesetre értem mire gondolsz.

2022. nov. 16. 22:14
 10/27 anonim válasza:
Na jó csak minden kérdés kiírása egy plusz pofáraesés. De igazad van, próbálkozni kell. Csak lehet, máshol jobban járnàl, ennyi.
2022. nov. 16. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!