Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek is a mai lányok...

Szerintetek is a mai lányok csak arra mennek hogy a fiúnak milyen ruhái vannak, milyen telefonja van, milyen autója van, milyen lakásban él? Hogyha már nem márkás ruhákat húzol fel már szóba se akar veled állni egy lány se?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi időben ezt tapasztalom... Persze tisztelet a kivételnek csak sajnos egyre több ilyen lány van...

2022. nov. 26. 16:47
 1/7 anonim válasza:
Csak ha nincs érdekes személyiséged akkor számítanak ezek.
2022. nov. 26. 16:50
 2/7 anonim válasza:
Igen,de ha magas izmos vagy ez mind nem számít
2022. nov. 26. 16:54
 3/7 anonim válasza:
Nyilván van egy csomó az ilyenekből, de ha "normális" lányokat keresel és te is az vagy, akkor nekik nem az számít majd. Az 1-nek igaza van egyébként szerintem
2022. nov. 26. 17:21
 4/7 anonim válasza:
Akiknek ez a legfontosabb, azok saját magukról állítanak ki szegénységi bizonyítványt.
2022. nov. 26. 17:49
 5/7 anonim válasza:
Vagy megrohadt gyümōlcsōt veszel, vagy szépet??? Nem mindegy...
2022. nov. 26. 17:53
 6/7 anonim válasza:
Aki a mai divat szerint öltözködik, az nálam alapból bukta. Menjen a csövesszerkóval, az utcai pizsamával, bundakabátos trapéznadrágos holdjárós stílussal, meg a tornacipős estélyivel oda ahová való: a putriba.
2022. dec. 3. 13:14
 7/7 anonim válasza:

A sok incel :DD


én magas és jóképű vagyok, ennyi elég nekik :)

2022. dec. 3. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!