Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lapos nő ismerkedne húszas...

Lapos nő ismerkedne húszas éveiben lévő pasival?

Figyelt kérdés

sokat táncoltam életem folyamán, én ott több ilyen lánnyal találkoztam, de nem jött össze a dolog, gondoltam itt is szerencsét próbálok.

szerintem a nagy mellbőség nem annyira vonzó, ráadásul van is ismerősöm, aki pont hogy műtétet kellett bevállalnia e miatt, és egyébként is praktikusabb így.

pesti vagyok, 183 centis, minden egyébre ott a levelezés, illetve a randi! :D



2022. nov. 27. 09:08
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Én bírom a kérdező stílusát :D

Nem akarok ismerkedni, csak gondoltam leírom a véleményem :)

2022. nov. 27. 20:25
 22/24 A kérdező kommentje:

nekem valahogy ez jutott eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=3QtRK7Y2pPU&ab_channel=Movie..

van a kismellű, és van a lapos. a lapos, az lapos.

de a kicsi is nagyon szép. minden nagyon szép, főleg az élet, a kommentek kevésbé, de örülnék, ha jönne egy csinos, szerényebb idomokkal megáldott leányzó és útbaigazítana a nők terén.

itt a nagy lehetőség azoknak, akik egyébként gátlásosak lennének, mert én ránézek, és mint focidrukker, amikor a csapata gólt lő, majd kiugrok a bőrömből.

természetesen nem csak a külső a lényeg...

2022. nov. 27. 21:41
 23/24 Senior Séf válasza:
Lófarkas lány hasonló adottságokkal rendelkező fiút keres.
2022. nov. 28. 17:59
 24/24 anonim válasza:

Gáz vagy öcsi, mert

1) nyilván azért mentél tinci-táncikálni hogy közelébe kerülni egy-két csajnak.

2) maradékevő vagy, arra lősz rá akit a jóképűek, nagydumások, sportolók meghagyták

3) még velük sem jött össze 🤣


Fújj! Igazi kis kócos buzï,tiszteletlen tulok incel vagy.

2022. dec. 2. 23:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!