Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lapos nő ismerkedne húszas...

Lapos nő ismerkedne húszas éveiben lévő pasival?

Figyelt kérdés

sokat táncoltam életem folyamán, én ott több ilyen lánnyal találkoztam, de nem jött össze a dolog, gondoltam itt is szerencsét próbálok.

szerintem a nagy mellbőség nem annyira vonzó, ráadásul van is ismerősöm, aki pont hogy műtétet kellett bevállalnia e miatt, és egyébként is praktikusabb így.

pesti vagyok, 183 centis, minden egyébre ott a levelezés, illetve a randi! :D



2022. nov. 27. 09:08
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Tudod úgy is meg lehet szólítani vagy jellemezni a másikat hogy az ne sértő legyen......
2022. nov. 27. 13:35
 12/24 A kérdező kommentje:

a kis mellű pedig kikérheti magának, hogy kicsi, mert szerinte átlagos.

én magamból indulok ki, szerintem én se szálkás vagyok, hanem vékony alkat, mégsem sértődnék meg, de nyilván akkor legyen kicsi. gondoltam valaki magára ismer és örül annak hogy van, akinél ez az ideál...

egyébként van, akinél tényleg nem csak kicsi, hanem konkrétan lapos, de hogyne örülnék a kicsinek is.

2022. nov. 27. 13:47
 13/24 anonim válasza:
Megsértette az átlagos, és nagymellűeket is, hisz arra meg azt írta, hogy nem vonzó!
2022. nov. 27. 13:48
 14/24 A kérdező kommentje:

szerintem ők is vonzók, csak egyiknek a ferrari, másiknak a bentley. lényeg, hogy mindkettőben jobb sírni, mint a biciklin.

egyébként értem én, hogy például a kínait vágott szeműzni sértő, de ez?

2022. nov. 27. 13:52
 15/24 anonim válasza:
Csak tudod a vekony nem olyan sértő mint a deszka.. akkor te miért nem girnyónak nevezed magad??
2022. nov. 27. 16:28
 16/24 anonim válasza:
Ez olyan mit hogy a laps mellett is lehet szépen mondani úgy hogy azon érződjön hogy bóknak mondod higy neked tetszik pl "kis mell" nem deszka.... a magasra se mondod hogy zsiráf nőt keresek ha a magas lány tetszik hanem azt mondod hogy magas.. a veknyra se azt mondod hogy nyeszle, izomtalan, csontos hanem azt hogy vékony.. a dagadt nőre sem azt mondod higy disznót keresek hanem hogy husis lány.......de nyilván te nem érted a külömbséget
2022. nov. 27. 16:31
 17/24 anonim válasza:
Hogy*
2022. nov. 27. 16:31
 18/24 anonim válasza:
Idióta, tanulj inkább calami illemet
2022. nov. 27. 16:32
 19/24 anonim válasza:
Valami*
2022. nov. 27. 16:32
 20/24 anonim válasza:
Kérdező ne vedd magadra. A fentiek többsége magára vette. Olyan jó hogy ők mindig, mindenhol irodalmi nyelvezetben kommunikálnak. Még más háta mögött is. Vagy inkább álszentek...? Aki nem veszi magára, az meglepő módon képes kibírni lehúzó hozzászólás nélkül is.
2022. nov. 27. 16:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!