Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aszexuális nő vagyok, ismerked...

Aszexuális nő vagyok, ismerkedne velem egy hasonló férfi, vagy nő?

Figyelt kérdés
Zala megyében lakok, 30 éves vagyok. Aszexuális vagyok, társnak hasonló embert keresek, aki lehet férfi vagy akár nő is. Ha nem Zala megyében laksz, az nem baj, attól még szívesen ismerkednék.

2022. nov. 28. 16:03
1 2
 11/16 anonim válasza:
Mármint szeretnék saját gyereket. Tizes voltam
2022. dec. 1. 16:03
 12/16 anonim válasza:
9-es van aki szereti ha udvarolnak neki...
2022. dec. 2. 21:25
 13/16 anonim válasza:

En is aszexualis vagyok, sok sikert az ismerkedésben!


#7 egy fikarcnyit sem értesz a témához, minek jár itt a szad? Attól hogy nincs szex a kapcsolatban az még kapcsolat és lehet jó! ( aszexualis kapcsolat). Mi is ugyanúgy vagyhatunk társra egyrészt, másrészt nem az a lényeg egy kapcsolatban hogy hetente nyolcszor gerincre vágjátok egymást és henteregtek egy sort.

2022. dec. 8. 18:49
 14/16 anonim válasza:
Szívesen megismernélek!
dec. 3. 09:54
 15/16 anonim válasza:
13 sőt aszexeknek is lehet ettől gyereke, hiszen a legtöbben biológiailag működnek a szexualitás terén, csak semmi motivációjuk csinálni, vagy csak undorodnak tőle. Ergo párszor a gyereknemzés céljával meg tudják oldani az aktusokat, csak nem az élvezet miatt. És igenis lehet így élni, az ideg és hormonrendszer bizony egyes embereknél úgy működik hogy nincsenek ilyen vágyaik.
dec. 3. 12:57
 16/16 Asimov2 válasza:

Kár hogy idősebb vagyok nálad, egy szintén aszex társnak én is örülnék. Remélem neked összejön 🤞

49N

jan. 16. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!