Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » ➡️ Lányok! Valaki szeretne...

➡️ Lányok! Valaki szeretne ismerkedni egy introvertált fiúval? :) 21/F

Figyelt kérdés

Szia! :)


Kérlek engedd meg, hogy röviden bemutatkozzak néhány gondolatban. :)


Én egy 21 éves srác volnék, aki szívesen beszélgetne, ismerkedne lányokkal, lehetőleg a 18 és 21 év közötti korosztályból. :)


Szeretek zenét hallgatni, a természetben lenni, szeretek sétálni, kirándulni, túrázni és természetfotózni is, bár utóbbit csak telefonnal szoktam.


Eléggé introvertált személyiségem van, szívesen eltöltöm az időt egyedül is, nem nagyon járok el sehova, a kommunikációmon talán még van is mit fejleszteni, ugyanakkor tudok határozott és lényegre törő is lenni, amikor kell.


Nem dohányzom, inni csak alkalomadtán, társaságban szoktam, de nem igazán szoktam túlzásba vinni.


Az ország nyugati részén élek, szóval a hatalmas távolság elkerülése végett örülnék, ha valahonnan a közelből jelentkeznél. :)


Egyelőre ennyi, köszönöm szépen, hogy elolvastad, ha esetleg felkeltettem volna az érdeklődésed, akkor írj nyugodtan, legyen szép napod! :)



2022. dec. 2. 19:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ahh de kár, hogy távolabb lakok tőled, nagyon szimpatikusnak tűnsz pedig :(
2022. dec. 2. 20:25
 2/11 anonim válasza:
Szuz vagy?
2022. dec. 2. 21:21
 3/11 anonim válasza:
Szimpatikus vagy, de sajnos messze laksz.
2022. dec. 2. 22:01
 4/11 anonim válasza:
Úgy vagyok vele mint az #1 és a #3.
2022. dec. 2. 22:04
 5/11 A kérdező kommentje:

Szuper, akkor már mindent értek, mégiscsak megérte linkelni a kérdéseimet. :D


Sebaj, ez még nem a világvége. :)

2022. dec. 2. 22:09
 6/11 anonim válasza:

De jó :)


Hogy :)


Minden sor után :)


Van egy smiley :)

2022. dec. 3. 09:09
 7/11 anonim válasza:
Amúgy meg ez akkora sablon bemutatkozás, az összes introvertált ezt a pedáns jókisfiú bemutatkozást lövi el. Unalmaaas..
2022. dec. 3. 09:09
 8/11 A kérdező kommentje:

#6, #7


Ha megnézed, nincs minden sor után smiley, egyébként úgy gondolom, hogy néhány hangulatjel valamelyest feldobja a bemutatkozást, pláne, ha hosszabb szövegről van szó, bár ízlések és pofonok.


Egy bemutatkozás pedig nem lehet sablonos, hiszen saját magamról írtam, nem másokról, plusz én legalább vettem a fáradtságot, hogy írjak egy kis bemutatkozást, sokan még erre sem képesek, pedig ismerkedni szeretnének. ;)

2022. dec. 3. 13:31
 9/11 anonim válasza:

Mintha csak magamat olvasnám. :D

Sok sikert bátyja!

2022. dec. 3. 23:41
 10/11 anonim válasza:

mintha csak magamat olvasnám, csak több mosolygós smileyval


ja, meg utálok túrázni

2022. dec. 4. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!