Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért vagy egy-éjszakás...

Miért vagy egy-éjszakás kalandot akarnak a pasik vagy már az első randin bejelentik, hogy nekik baba potyogtatónak kellenék?

Figyelt kérdés

20-as éveimben járó lány vagyok, de a randizás világa elég nehéz. Eleve találkozni sem egyszerű kb senkivel. Azt ha mégis eljutunk az első randiig. Akkor derül ki, hogy csak egy kalandra kellenék.

Vagy a másik véglet, hogy rögtön hozzám jönne és már jöhetne a gyerek is.

Én meg még mindezek előtt szeretném megismerni úgy igazán a srácot és szeretném ha ő is megismerne engem.

Szeretnék szerelmes lenni...nem beleugrani rögtön semmibe.

Úgy el vagyok keseredve XD ...



2022. dec. 3. 23:36
A kérdező szavazást indított:
Szeretnék gyereket.
Nem szeretnék gyereket.
63 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
A szavazást csak kíváncsiságból raktam ki^^
2022. dec. 3. 23:39
 2/53 anonim válasza:
Nem csak neked nehéz
2022. dec. 3. 23:39
 3/53 A kérdező kommentje:
Azt mindjárt gondoltam
2022. dec. 3. 23:40
 4/53 anonim válasza:
Szerencsére nem minden srác ilyen
2022. dec. 3. 23:45
 5/53 A kérdező kommentje:

Azt is tudom...

De akikkel eddig randiztam csak ez a két véglet volt...

Mondanom sem kell, hogy nem lett ezután több randink.

2022. dec. 3. 23:47
 6/53 anonim válasza:
Hahh. Ezt átérzem, bár nem járok randizni de én is látom milyen a többség. Kábé ugyanezen arányban ahogy te is leírtad:D
2022. dec. 3. 23:48
 7/53 anonim válasza:
Nem ajánlom az internetes ismerkedést mert ott 90% ilyen. Én mondjuk (fiú vagyok) mind két exem online ismertem meg, a jelenlegi párom akivel nagyon szép kapcsolatom van pedig innen gyakoriról ismerem.
2022. dec. 3. 23:49
 8/53 anonim válasza:
Nő vagyok, megértelek, én is keresztül mentem ezeken...a nem akarok gyereket opciót választottam.
2022. dec. 4. 00:37
 9/53 anonim válasza:

Sajnos ez a rohanó világ ilyen. Sok srác csak d**ni akar és kész, menni tovább. Megbízhatatlanok és nem kell nekik érzelem vagy bármi komoly. Persze azért nem mindenki ilyen, én nem tartotom közéjük.


Az igaz szerelem sajnos sokaknál kezd háttérbe szorulni manapság. De ne törődj velük, egyszer biztos találsz komoly kapcsolatra alkalmas egyént.

2022. dec. 4. 01:54
 10/53 anonim válasza:

"nekik baba potyogtatónak kellenék?"

Ezzel a stílussal mondjuk az értelmesek nagy része ki is húzott a listájáról.

2022. dec. 4. 02:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!