Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt lehetőség értelmes...

Vannak itt lehetőség értelmes ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy néhányan itt találtak párt/partnert maguknak. Gondoltam én is kipróbálom ezt az "unortodox" társkeresési módszert :D

28/F



2022. dec. 4. 14:33
1 2
 11/19 anonim válasza:
Na igen, az ilyen fotelpszichológusok mindig lesben állnak itt.
2022. dec. 4. 22:33
 12/19 anonim válasza:

Nem is az a baj.iert nem vállalja az arcát?


És most nőként kérdezem. Ott a Tinder, Badoo. Ott vállalja mindenki azt, amilye van. De ott is ott a rizikó.


Miért itt próbálkozik?

2022. dec. 4. 22:37
 13/19 anonim válasza:
Mire alapozod, hogy csak és kizárólag itt próbálkozik?
2022. dec. 4. 22:38
 14/19 anonim válasza:

Ismerkedtem már meg itt nővel, nem is eggyel. Az egyikről pl kiderült néhány hét után, hogy egy zavarosban halászó homokvihar.

Egy másikról pedig az, hogy kislány... Borzalmas érzés volt, napokig nem tértem magamhoz.

Szóval azt tanácsolom, hogy mindenkivel cserélj képet, ráadásul olyat, amit egyértelműen be tudsz azonosítani, hogy ő van rajta és nem a netről szerezte. Aki ezt nem vállalja, nem érdemes vele ismerkedni sem.

2022. dec. 4. 22:41
 15/19 anonim válasza:
13. Érdeklődve kérdezem, nem lemondóan, mint a többi hozzászólás.. :)
2022. dec. 4. 22:53
 16/19 anonim válasza:
Ne hallgas azokra, akik azt írják nem lehetséges. Én öt lánnyal ismerkedtem meg, 2 ghostingolt, kettőt viszont én hanyagoltam, egy lánnyal viszont személyes találkozóig jutottunk. Az más kérdés, hogy már vele se beszélgetek. Szóval szerintem megéri próbálkozni, hátrányod úgyse lesz belőle
2022. dec. 6. 22:25
 17/19 anonim válasza:
Ha csak lannyal ismerkedsz, akkor homofób vagy az itteni mérce szerint.
2022. dec. 7. 10:42
 18/19 anonim válasza:
17. Miért is? Ezt senki nem állította, amit írsz az nem releváns a kérdés szempontjából.
2022. dec. 7. 10:50
 19/19 anonim válasza:
Nekem sikerült innen pàrt talàlni,viszont nem ìgy direktbe hanem egy teljesen màs téma kapcsàn kezdtünk el irogatni majd egyre komolyabb lett..
2022. dec. 7. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!