Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A két lehetőség közül hogy...

A két lehetőség közül hogy ismerkedjek, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szóval BDSM kedvelő fiatal srác vagyok. Domináns lányokkal szeretnék ismerkedni. A kérdés az lenne, hogy érdemes-e akár neten, akár az első randin egyből elmondani, úgymond ezzel kezdeni, hogy ilyen irányultságú vagyok, és így keresek partnert, vagy ezzel csak elijesztem még azt is, aki egyébként vevő lenne rá? Erre van szükségem, így olyan lány/nő, aki nem ilyen, szóba sem jöhet nálam, mert nekem ez alapszükségletem. Igazából randiig sem sok értelme van így eljutni, hisz nagyon kevés százaléka a nőknek domináns ilyen téren, szóval mindenképp úgy érzem randi előtt kéne ezt lebeszélni.


Ezért kérdezném, hogy pl. neten különböző oldalakon az első pár mondat ha erről szól, az mennyire gáz? Mivel nem igazán szeretnék feleslegesen órákat beszélgetni, ha nem egyeznek az igényeink, ezért indítanék ezzel, mivel nagyon praktikusnak találom, ennyi az egész.


Meglátások? :D



2022. júl. 8. 20:53
 1/10 anonim válasza:
Csak saját tapasztalatként mondom, hogy bárki lehet ilyen aki picit is nyitott a dologra. Szép lassan kell bevezetni. Ilyenkor mindig belejönnek a dologba és elkezdik élvezni is. Persze nem mindenki, de sokan. Csupán nem tudják magukról.
2022. júl. 8. 21:03
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokan viszont nem. Akkor viszont csak időpazarlás történt. És ez szerintem legjobb esetben is eléggé 50%-50%, de inkább több a – számomra – negatív oldalra. Plusz a másik is jogosan mondhatja, hogy miért nem mondtam el az elején, ő nem ilyen... nem látom sok értelmét őszintén szólva az első pár randin legkésőbb ezeket megbeszélni. De köszönöm a válaszod.
2022. júl. 8. 21:26
 3/10 anonim válasza:
Hát, én személy szerint nagyon nem szeretem amikor ismerkedésnél már rögtön szexuális témákkal nyit a férfi. Szóval szerintem a lányok nagy részét már azzal elijeszteninéd hogyha ezt felhoznád, még ha egyébként lehet hogy nyitott is lenne rá. Szerintem ilyesmit maximum akkor hozd fel amikor már úgy alakul hogy ebből tényleg lehet valami, lehet hogy egy kicsit időigényesebb viszont másképpen meg szerintem a legtöbb nő menekülni fog.
2022. júl. 8. 21:31
 4/10 anonim válasza:
Én is ilyen pasi voltam elsö randira elvittem egy szerény lányt egy étterembe utána mondtam neki feszits keresztre meg korbácsojjá meg erre zavarba jött és elszaladt ugyhogy vagy céltudatosan a megfelelö oldalakon keress partnert vagy lassan avasd be a partneredet
2022. júl. 8. 21:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, belegondolva ebben lehet valami, sajnos... pedig én szimpla hűvös gondolkodású praktikusságból nyitnék ezzel, nem azért mert erőszakos beteg állat lennék. :D
2022. júl. 8. 21:36
 6/10 anonim válasza:
Mindkét verzió nehéz lesz. De mivel kevés ilyen nő van, ha nem mondod el az elején, folyton olyanokkal randizol majd, akiknek nincs kedvük ehhez, úgyhogy inkább mondd el az elején, esetleg célozz rá valahogyan. Egyébként találtál már ilyen nőt?
2022. júl. 8. 23:06
 7/10 anonim válasza:
hány éves vagy?
2022. júl. 9. 00:58
 8/10 A kérdező kommentje:
Találtam. 21.
2022. júl. 9. 06:36
 9/10 anonim válasza:
hi merre laksz ? hogy nézel ki? engem érdekelne
2022. júl. 9. 07:40
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia. Itt válaszolok, hogy tudd, nem más írt privátban. :D Debrecenben lakom, 175 cm magas, vékony testalkatú, sötétszőke hajú, kék szemű srác vagyok. Magamról még pár dolog: segítőkész vagyok, és türelmes is, szeretek sok mindent csinálni, így sorozatozni, túrázni, tarsasozni, játszani, biciklizni, beszélgetni... eléggé szeretek mindenféléről beszélgetni, főleg ha olyan a társaság. Viszonylag csendes vagyok, de szeretek hülyéskedni, jól érezni magam. Inkább introvertált vagyok, de a társaságra is szükségem van néha. Ja, és régóta tervezem, hogy olvasni szeretnék, de amiket eddig próbáltam azok nem kötöttek le. Sok minden érdekel is, mint pl. a pszichológia, a világegyetem, az álmodás, mindenféle egyéb kicsit elvont téma, amiről lehet filózni. Azt hiszem ennyi így szombat reggel elég is lesz magamról. :D
2022. júl. 9. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!