Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire kétségbeejtő a...

Mennyire kétségbeejtő a helyzet házasodáshoz? 30F

Figyelt kérdés
Két kimenetet látok egy barátnő, majd házastárs megtalálásában: vagy egy kisebb igényű hölgyet találok, aki anyagi körülményeimet elfogadva (nem keresek sokat) szeret, de ő viszont jobban keres; vagy kevesebbet/semennyit nem keres és akkor gebasz van, mert nem tudunk megélni. Esetleg kereshet ugyanannyit, az menő lenne, de talán ritka, nem? A legelső estben egy frusztrált gennyzacskó leszek mellette, aki kifakad, ha érzékeli, hogy sikeresebb nála a hölgy. Végem van. Nem? És hol vagyunk még attól, hogy egyáltalán hol a fenében lehet megismerni egy iszonyú szép, értelmes, kedvdes nőt, aki nem házas még és 25-30 közötti!

2022. dec. 4. 23:09
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Na megint egy nemvagyokchad-jajjajajjja típusú incel siránkozás? :-DDD
2022. dec. 5. 12:27
 12/21 Camorri válasza:

Kedves kérdező arra gondoltál már hogy továbbképezd magad, hogy többet keress?

Esetleg szegényebb országból feleséget szerezni?

Tudod ez ilyen: ha valamit akarsz tégy érte dolog.


Kedves válaszolók: mindkettőtöknek igaza van! A nők közül is vannak ilyenek, és a férfiak között is.

És bizony vannak jó nők és jó pasik akik szinglik. Mert nehéz megtalálni olyat aki illik.

2022. dec. 5. 12:30
 13/21 anonim válasza:

Számtalan ronda férfit ismerek, akik se nem gazdagok, se nincs semmi átlagon fleüli tulajdonságuk, és mégis van normális feleségük...


Mert nyilván nem a GYK-n siránkoznak, hogy milyen rossz nekik ,hanem megfelelő helyen találnak párt maguknak.

2022. dec. 5. 12:37
 14/21 anonim válasza:
Nincs ilyen. A nő választ, a férfinek szerencséje van, hogy jókor volt jó helyen.
2022. dec. 5. 12:50
 15/21 anonim válasza:

2-es vagyok, és ugye megmondtam, hogy jönni fog a sok károgó hülye, aki szerint csak sértett incel vagyok.


Egészen addig hajtogatjátok ezt, míg rajtatok is át nem megy az úthenger! És át is fog. Tudjátok, miért hangzik úgy, amit írtam, mintha elbánt volna velem egy nő? Mert a nők pontosan így bánnak el mindenkivel. Mármint azok, akik a leírásnak megfelelnek. Hogy velem vagy nem velem, az mellékes. Üljetek be egyszer egy válóperes tárgyalásra, és hallgassátok a történetet. Nézzétek meg a végét.


Aki hisz abban, hogy a nők kedves és szeretnivaló teremtmények, az nagyon pofára fog esni.


Aki azt hiszi, hogy nincsenek kedves és szeretnivaló nők, azok még jobban.


Viszont magányosan élni tényszerűen kevesebb stressz, mint érdemtelenben bízni, pofára esni, mindent elveszteni, és utána élni magányosan...

2022. dec. 5. 19:03
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Egyik sem segített semmit! Ja de, az 1-es. Főleg az 5-ös mutat nagy fokú önelégültséget.


Szerintem elég nagy jelentősége van a felvetett problémának.


Amúgy meg van a megfejtés, nélkületek is , csak ez már nekem unalmas: legyél önelégült, legyen nagy önbizalmad teljesen függetlenül mindentől, és akkor lehet akármennyi pénzed. Csak ezt nehéz megtanulni.

2022. dec. 5. 21:08
 17/21 anonim válasza:
Tudod mit, kérdező? Akkor varrjál le valami felszínes p1csát, akinek bejön a bunkó stílus. De ne gyere nekem sírni, amikor a Blahánál csövezel, mert a bíróság mindent a csajnak adott. Én szóltam!
2022. dec. 5. 23:44
 18/21 anonim válasza:

Egyházi körökben GYAKRAN VÉGEZNEK LELKIISMERETVIZSGÁLATOT(!) az oda járók, tehát lehet még olyan hölgyekkel találkozni, akik felüdülést és színt visznek a másik életébe.


Az anyagiak pedig mindenkinek fontosak valamilyen szempontból, hiszen abból élünk! Semmi sincs ingyen!


Egyáltalán nem kétségbeejtő semmilyen helyzet. Azonkívül az élet is hoz sok mindent magával - akár véletlenszerűen is.

2022. dec. 6. 05:21
 19/21 A kérdező kommentje:
#17 Te aztán Dosztojevszkijt is megszégyeníted a lélektani érzékenységeddel... Valamit nagyon félreértesz.
2022. dec. 7. 00:14
 20/21 anonim válasza:
Egyetértek én is a kettessel.
2022. dec. 7. 07:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!