Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 26-30 éves nők ismerkednek még?

26-30 éves nők ismerkednek még?

Figyelt kérdés
Vagy mind foglaltak már?

2022. dec. 5. 21:14
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem. Vagy férjnél vannak, vagy rituális öngyilkosságot követtek el.
2022. dec. 5. 21:35
 2/18 anonim válasza:
Már maga az is csoda, ha itt vannak nők.:D
2022. dec. 5. 21:38
 3/18 anonim válasza:
Már nem, kizárólag este 9-ig ismerkednek csak! Holnap próbáld meg újra.
2022. dec. 5. 21:42
 4/18 anonim válasza:
Akik fiatalon férjhez mentek, azoknál kb. ebben az életkorban esedékes a válás. Úgyhogy simán.
2022. dec. 5. 21:46
 5/18 anonim válasza:
Persze, valakivel fel kell neveltetniük azokat a porontyokat, akiket egy másik kandúr potyogtatott el nekik.
2022. dec. 5. 21:46
 6/18 anonim válasza:
Utolsónak igaza van.
2022. dec. 5. 21:57
 7/18 anonim válasza:

Dehogy... még élőben, esetleg közös érdeklődésnél leszólítva sem.


Végünk van.


32f

2022. dec. 6. 00:04
 8/18 anonim válasza:

Egyházi körökben (közös programok esetén,) még van lehetőség ismerkedésre!


Nemrég az egyik hirdetőtábláján azt láttam egy régóta ismerős plébániának, hogy eltörölték a "25-39" évesek korhatáros ismerkedését.


Bárki mehet hozzájuk vasárnaponként - meghatározott időben - társasjátékozni. (Csak éppen érdeklődési telefonszámot nem adtak meg névvel. Ez a hiányosság áll fenn.)


Olyan közösségi alkalmakról szoktam értesülni, hogy biblia- valamint hittanórákon HOZZÁSZÓLÁSI LEHETŐSÉG(!) szokott lenni az előadó (adott esetben lelkész) gondolatainak elhangzása után.


Általában heti szinten szoktak lenni ezek a találkozók. Újabb csoportok indítása sem teljesen kizárt. Meg kell beszélni a felsőbb vezetőséggel.

2022. dec. 6. 05:07
 9/18 anonim válasza:

Dehogy van végetek kedves 7-es válaszoló!


Vannak még bőven sokféle lehetőség. Munkahelyeiteken nincs semmi? Ott nincsenek nőneműek, hölgyek?


8-as válaszoló voltam.

2022. dec. 6. 05:09
 10/18 anonim válasza:
#9: Az 5. vagyok, egyébként sajnos a 7. kolléga mondókájában is sok igazság van, nagyon nehéz olyan nőt találni, aki nyitott az ismerkedésre, és még normális is. Én falun élek, kisvárosban dolgozom, itt nem sok lehetőség van a kapcsolatteremtésre, ismerkedésre.
2022. dec. 6. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!