Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 26-30 éves nők ismerkednek még?

26-30 éves nők ismerkednek még?

Figyelt kérdés
Vagy mind foglaltak már?

2022. dec. 5. 21:14
1 2
 11/18 anonim válasza:

Nem hinném, hogy egy faluban - ahol feltehetőleg van valamilyen kulturális összejövetelre időnként lehetőség - ne lennének ismerkedési lehetőségek.


Ha pedig a kisváros jobb lehetőségeket kínál a falunál, át kell költözni oda. Hol itt a probléma?


8-as, illetve 9-es válaszoló voltam.

2022. dec. 6. 07:41
 12/18 anonim válasza:
Ebben a korban már nehéz ismerkedni. Én hosszabb kapcsolat után pislogok, hogy megöregedtem. Gyerek nincs, házas sem voltam. De akik szinglik ennyi idősen, már túl vannak egy váláson, esetleg még gyerekek is vannak. Az aggszüzekről nem is beszélve. Tehát valamilyen lelki sérülést már hordoz az ember ennyi idősen. Egyik nemnek sem egyszerű, viszont az igényekből lejjebb kell adni valamennyit.
2022. dec. 6. 10:55
 13/18 anonim válasza:
#1-re reagálva: A kettő ugyanaz xD F
2022. dec. 6. 13:18
 14/18 anonim válasza:

Minden korosztály ismerkedik. A legszerencsésebb az aki iskolás korában megismeri a jövendőbelijét.

A 30 feletti nők viszont nagyon furcsák a társkeresőkön. Meg úgy alapból az egész felhozatal kész vicc. Ezért is hagytam abba az egészet. Nem egy volt akivel elkezdtem ismerkedni, aztán 0 volt az ismerkedés a részéről, letiltottam, erre benyögi SMS-ben hogy ismerkedik valakivel aki komoly, utána egy hétre rá ott van ugyanúgy a csaj társkeresőn. Nem vagyok erre kíváncsi. Sokan ott vannak, öregszenek. Én kimaradok ebből a nyugdíjas klubból. Van aki 5 éve ugyanúgy 25 évesnek van kitéve. Vicc.

2022. dec. 6. 15:04
 15/18 anonim válasza:
ma 15:04 Erre én is rájöttem kicsivel 30 után. Nem mondom, hogy tökéletes vagyok mert hát nem...akkor nem itt ülnék...talán nem is vagyok kész egy igazi kapcsolatra hisz ahogy írod 30 felett sokan 10en éve házasok vagy elváltak. Szval bőven le vagyok maradva és bőven furcsa vagyok én is. De én szeretnék ismerkedni. Én azt láttam férfiak is sokan csak leveleznek és szívatják a nőket. Szerintem egy nagy zsákutca a társkereső. Jó , hogy leirtad amit írtál mert nem jó reklám...:(
2022. dec. 6. 23:38
 16/18 anonim válasza:
ijesztő vagyok csak próbálok szebbnek tűnni. találkoztam már jópár tükörrel...:D
2022. dec. 6. 23:40
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta sem jobbak a kilátások.
2023. aug. 15. 22:54
 18/18 anonim válasza:
De nem ám. :(
2023. aug. 15. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!