Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A valóéletben normálisabbak a...

A valóéletben normálisabbak a csajok mint a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

2022. dec. 7. 19:01
1 2
 11/15 anonim válasza:
Vannak nők, akik a való életben képesek civilizált viselkedést erőltetni magukra, de az interneten elszabadulnak és fossák magukból a sértegető, vagy passzív-agresszív kommenteket a férfiak (vagy éppen más nők) felé. Erre és ennek a férfiverziójára is elég sok példát látni a gyakorin. Jó eséllyel az életben nem merik megengedni maguknak, amit itt.
2022. dec. 7. 22:01
 12/15 anonim válasza:

Én lefeküdtem ilyen csajjal.

Koliban voltunk és a csaj min 9/10 volt nagyon fullos aki tinderen naponta kb 200 jobbra húzást kap.

Tinderen vissza se írt volna, mert ugye kap 200at amikor együtt voltunk akkor is folyton jelzett az órája tinder miatt végén már kikapcsolta.

És tegyük hozzá egyrészt hogy a csaj kezdeményezett, másrészt nem vagyok egy ronda srác és jó volt a szövegem.

Tinderen mégegyszer mondom esélyem se lett volna, próbáltam de még a ronda csajokkal se jutottam el egyetlen randiig sem. Kb 2 hétig volt letöltve.

Utána nem írt vissza Messengeren se, szóval csak egy éjszakás volt.

De az inceleknek így is úgy is bukta a dolog, talán egy hasonló módon kétségbeesett hormonzavaros lánynál sikerül lehet talán nem.


Szóval ha barátnőt vagy egy éjszakás kalandot szeretnél, akkor menj el valami szórakozóhelyre, ha nem vagy bányarém simán levarrod a piás csajokat. De talán még úgy is.

Én introvertált vagyok úgyhogy utálom az ilyen helyeket, de ha valakit nagyon érdekel szívesen adok útmutatást privátban

2022. dec. 8. 04:22
 13/15 anonim válasza:

Fodrásznál voltam egyik nap. Két fiatal lány beszélgetett (22 évesek, ez a beszélgetésnél kiderült) és az egyik mondja, hogy ő már annak is örülne és lejjebb adná az ismerkedési normát, ha visszaköszönne az adott pasi. Mint kiderült megismerkedett a neten. Beszélgettek ismerkedtek és kiderült, hogy egy helyre járnak sportolni. A lány a legközelebbi alkalomnál meg is ismerte a fiút ráköszönt, de az nem köszönt vissza.

Másnap újra írt a lánynak, mi van vele, hogy van stb. Gondolta a lány, talán nem ismerte meg és adott neki még egy esélyt.

Másnap megint összefutottak az edző teremben és megint csak nem köszönt a pasi. Na gondolta a csaj akkor itt fejezik be.

Legközelebb megint írt a srác és diskurált volna, de a csaj rákérdezett, hogy miért nem köszönt neki vissza. Erre azt a választ kapta; azért mert nem szereti kizökkenteni magát edzés közben. Onnantól kezdve le se tojta a csaj.

Ezt csak azért meséltem el, mert a másik oldalon is vannak fura alakok.

2022. dec. 8. 10:28
 14/15 anonim válasza:
Ne a férfiakat kezdjétek el hibáztatni, hanem adjatok a fiúknak reményt, hogy vannak normális csajok még, mert ezzel azt bizonyítottátok, hogy nincs. :D
2022. dec. 9. 13:09
 15/15 anonim válasza:
Nem.
2022. dec. 12. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!