Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sok év utàn ujra szingli...

Sok év utàn ujra szingli lettem ès gondoltam regisztràlok valahova hàtha.. Badoo,tinder vagy esetleg màs? Valaki talált màr pàrt internetes ismerkedés utàn,és ha igen tudtok ajánlani valami normàlisabb oldalt? 31F

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 14:05
 1/6 anonim válasza:
Én Badoon ismerkedtem meg barátommal:)
2021. júl. 24. 14:30
 2/6 anonim válasza:
Személyesen sokkal több az esélyed. Ha elég magabiztos vagy és bejössz a lánynak, akkor sokkal jobban fogja értékelni, hogy oda mertél menni hozzá és nem a napi 20-30 match-én fog járni az esze, akikkel személyesen még nem beszélt és fogalma sincsen róla, hogy mennyire magabiztosak, hanem rajtad, mert te már "bizonyítottál".
2021. júl. 24. 14:42
 3/6 Noren1989 válasza:

Lacikàm,te voltàl az,aki szarrà

csalta az asszonyt?


Ez esetben gondold magad újra.

2021. júl. 24. 18:06
 4/6 anonim válasza:

Nincs normális ismerkedős oldal, szerencsén múlik találsz-e rajta értelmes embert és olyat, aki ismerkedni is akar.


Időhúzás az egész, önbizalomnövelő csak, szóval ne legyenek nagy elvárásaid.

2021. júl. 24. 18:49
 5/6 anonim válasza:
Mizu?
2021. aug. 11. 15:38
 6/6 anonim válasza:
Úgy bírom hogy kiírja mindenki hogy badoon meg ezen azon ezt ismerte meg bezzeg más meg senkit. Itt valami gyanús. Amúgy élőben próbálj ismerkedni ne itt mert ez a pár szerencsés válaszoló mert tényleg azok kis %-ban a szerencsések.
2021. szept. 1. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!