Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tudnék ismerkedni?

Hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Bi srác vagyok szeretnék egy lánnyal összejönni, míg sráccal max kaland érdekel

Nagyon félénk, és visszahúzódó vagyok, annyira félek, hogy sokszor suttogva köszönök, mikor belépek az osztályba, mert reflexszerűen nem jön ki erősebb hang a torkomon, annyira félek. Annak örülök, ha senki észre sem vesz. Mit tegyek, hogy legyen barátnőm?

És hogyan vehetném észre egy srácon, hogy meleg?



2022. dec. 17. 08:44
 1/9 anonim válasza:

Hát, van egy rossz hírem: önbizalom és magabiztosság nélkül nem lesz egyszerű barátnőt találnod. Muszáj magadat olyan helyzetekbe kényszerítened, amik nem komfortosak, de magabiztosabb leszel általa.

Lehet, hogy rossz tanács, de láttam már olyat, akinél bevált: ha elég idős vagy, próbáld ki a Tindert. Be tudod írni, hogy mit keresel, és tudsz anélkül beszélgetni, hogy bármi következménye volna.

De randi nélkül semmire nem mész az online beszélgetéssel, szóval ha már beszélgettek, el kell hívnod a lányt/fiút randira.

Ha pedig nagyon durva a szorongás (mert szerintem ez valami olyasmi), akkor érdemes szakemberhez fordulni, mert sokat segíthet.

2022. dec. 17. 10:26
 2/9 A kérdező kommentje:

17/f vagyok

Egyszer "randiztam" egy lánnyal, aki hihetetlenül szép volt, kedves, okos, sétálgattunk, sétálgattunk, aztán eljött a tökéletes pillanat arra, hogy szerelmet valljak neki.

Gondolhatod, mi történt. Egy hang sem jött ki a torkomon.

Egyszer egy másik lánynak már írtam egy szerelmes verset, belecsúsztattam a táskájába, soha nem kaptam választ

És számtalan osztálytársamnak vallottam szerelmet Messengeren

Nagyon sok mindent visszacsinálnék, ha lehetne

2022. dec. 17. 10:34
 3/9 anonim válasza:

Egy randi után szerelmet akartál vallani? Hűha

Meg kell tanulnod, hogyan mennek a dolgok. Ha ráírsz egy lányra, és a 10. üzeneted az, hogy belév vagyok esve, mint vak ló a gödörbe, síkitve fog menekülni előled.

Amit Te érzel a legelején, amikor beszélgettek, az egy erős vonzalom, de nem szerelem. Ismerem ezt a típust, akihez hozzászól a lány, és már be van zsongva, de ez nem így működik.

Először is nyugodj meg, csinálj valami mást, ne foglalkozz ezzel a témával. Ha rágörcsölsz, nem fog sikerülni. Próbálj meg laza lenni: ha nem jön össze egy lánnyal, nem jön, ez van. Ne álmodozz egy beszélgetés után a falat nézve a jövőbeli gyerekeitekről, mert csak megijeszted a hölgyet. Te egy férfi vagy, aki magabiztos, és ha érdekli egy nő, akkor küzd érte, de nem úgy, mint egy kutya, aki nyálcsorgatva megy a gazdi után. Legyél kicsit rosszfiús, lássa a lány, hogy neki is kell valamit tennie, ha szeretne Téged. Ha tálcán nyújtod magadat egy lánynak, nem fogod érdekelni.

Figyelj, amit jelenleg ajánlani tudok, hogy kezd el megnézni ezt a sorozatot, pár részt láttam, értelmes gondolatai vannak a srácnak:

https://www.youtube.com/watch?v=rmfHBCpSds8&list=PL3XvJznRnh..

2022. dec. 17. 10:44
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt a lányt, akivel randiztam, 8 éve ismertem, és már barátok voltunk a randi ideje alatt. Szerintem ő is hajlandó lett volna összejönni velem, ha nem szúrom így el.

Én nem úgy veszem észre, hogy a lányok annyira akarnának küzdeni srácok iránt, csak akkor, ha nagyon tetszenek nekik

2022. dec. 17. 10:58
 5/9 anonim válasza:
szia merre laksz?
2022. dec. 17. 23:21
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Számít?

2022. dec. 18. 07:41
 7/9 anonim válasza:
#6 igen számít, mert akkor hogyan akarsz ismerkedni??? vagy netes kaland érdekel csak?
2022. dec. 18. 16:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem itt szeretnék ismerkedni
2022. dec. 18. 16:11
 9/9 anonim válasza:
Az öltözködési stílus eléggé árulkodó jel.
2023. márc. 20. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!