Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolaris vagyok es ha megtets...

Bipolaris vagyok es ha megtetszik valaki, manias fazisba kerulok, segitseg?

Figyelt kérdés
Mas is van igy ezzel? Mar platoi szakaszban jon a mania, az ismerkedesnel meg plane. Nem tudok aludni, tulporgok, teljesen begolyozok. Persze ez nem latvanyos, de en szenvedek. Mit leher ezzel csinalni? Gyogyszerek teljesen lenyomtak, nem valtak be. Apatiaba sullyedtem.

2018. júl. 10. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy? Egy bizonyos korig ez normális, tombolnak a hormonok
2018. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat 30askent sajnos itt mar nem errol van szo :(((
2018. júl. 10. 15:08
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Tudod, mindannyian boldogságra vágyunk itt a földön. Minden normális ember szeretné azt érezni, hogy valaki számára fontos. Miért tartod betegségnek azt, ha a szerelemtől "megrészegülsz"?
2018. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azert mert a betegsegem elott ez mas erzes volt. Mas az egeszseges lelkesedes es mas ez a tulporgott manias fazis :((
2018. júl. 10. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként 30 évesen is tombolhatnak a hormonok. Az idegrendszer másként reagál dolgokra télen, nyáron, évszakok, sok egyéb befolyásolja hidd, el. Szerintem nincs az életünk során két egyforma szerelem. Lehet, hogy ezt mélyebben átéled, mint az előzőt. És ha gyógyszert is szedtél, teljesen "normális", hogy most jobban pörögsz.
2018. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
55%
Szerintem a kérdező nem az átlagos túlpörgésre gondolt, hanem arra ami a betegséggel jár. Pszichológusnak/pszichiáternek mondtad már?
2018. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen a betegsegre jellemzo tulporges ez :((( Hat a doki csak hogy szedjem a bogyokat de nem ernek semmit :((
2018. júl. 11. 19:59
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
és a gyógyszer kihagyás miatt is lehet pörgés
2018. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Huuuhh tudom milyen erzes ez. Emberek, itt tenyleg nem arrol a termeszetes reakciorol van szo, amikor valaki a rozsaszin kodot latja. Ez meg annal is sokkal de sokkal durvabb! En is bipolaris vagyok, es ilyenkor en nem teljesen manias, hanem kevert faziba kerulok. Ereztel mar olyat, amikor olyan durvan eros az euforia, akkor felvagnad az ereidet?

Es ezzel a betegseggel az a baj, hogy ha netan nem jonne ossze a kiszemelttel a dolog, akkor megint depresszios leszel nagyon.

2018. júl. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Párom bipoláris, ő is a kapcsolat elején ugyanígy volt. Képtelen volt elfogadni a jót. Még csak fél évesek vagyunk, most kezd normalizálódni a helyzet.

Esetleg h, gyógyszer csere?

2018. júl. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!