Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan nővel ismerkednék...

Olyan nővel ismerkednék akinek nem volt kapcsolata eddig?

Figyelt kérdés
Szívesen megismerkednek egy kedves hölggyel akinek meg nem volt kapcsolata eddig de szeretne. Elfogadó vagyok, szóval barmi gondod van én úgy fogadlak el vele együtt!. Ha egy gondoskodó és hűséges társra vágysz kérlek írj. Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek. 35/f

2022. dec. 24. 06:16
1 2 3
 11/28 anonim válasza:

“Eleged lesz az érdektelenségből”

Bocs a helyesírás javító mindig átírja

2022. dec. 24. 07:42
 12/28 A kérdező kommentje:

ma 07:40

Koszi. Érdekes amit írsz. En mar sok helyen próbálkoztam, de nem nagyon jön össze. A hobbi dolog oké de közösségbe itt nem nagyon van hova menni :/

2022. dec. 24. 07:44
 13/28 anonim válasza:
Ja hogy nem kellesz a sajat korosztalyodnak es gondolod majd az ostobábbaknak fogsz
2022. dec. 24. 07:47
 14/28 anonim válasza:
Tegyél érte hogy legyen csajod. Sokaknak nehéz ez, nem csak neked.
2022. dec. 24. 07:51
 15/28 anonim válasza:

Én esetleg ismerkednék (nem nagyon volt időm "pár"-kapcsolatokra. Nincs túl sok szexuális tapasztalatom és nem is igénylem túlzottan a testiséget.) Csak egy nagyon keveset - és visszafogottan, tartózkodan.


"Igaz" szerelem még nem jött el, inkább csak plátói érzelmek szintjén maradtam. Sűrű egyéb feladatok miatt. (Munkahely, munkahely keresések, tanulások és idős hozzátartozók gondozása, stb.)


Viszont! Erősen túlkoros lennék hozzád. Már örökbe sem tudnánk fogadni újszülöttet, csak óvodás korú gyermeket.


Ezenkívül kicsit ijesztőek a kulcsszavak és talán attól háborodtak fel sokan. Biztosan nem lehetsz rossz szándékú Tisztelt Kérdező! :)


Én azt tanácsolnám, hogy egyházi közösségekbe próbálj meg eljárni. Ott általában a TISZTA SZÍVŰSÉG fontosabb minden másnál. Hátha ott érne Téged a legnagyobb szerencse.


HÁZITÜNDÉREK Sorakozó! :D Na, jó, kell egy aprócska poén a végére.

2022. dec. 24. 08:28
 16/28 anonim válasza:
Helyesírási hiba javítva: tartózkodóan.
2022. dec. 24. 08:29
 17/28 anonim válasza:
Ha problémásnak és betegnek címkézed őket, akkor ne csodálkozz, hogy nem tolonganak érted, paraszt. -.-
2022. dec. 24. 09:06
 18/28 anonim válasza:

Kérdező, én a helyedben nem keverném azt, hogy neked eddig 1 kapcsolatod volt az is egy nagy 0 azzal, hogy egy nőnek mondjuk nem volt kapcsolata 25 évesen.


Neked azért jutott ennyi, mert ennyire vagy izgalmas a nőknek. Tenni kell érte.


Viszont ha egy nő 25 évesen is úgy van hogy még sosem volt kapcsolata, az nem azért van mert egy lúzer. Vagy ő maga nem akart kapcsolatot, vagy van egy elvárás és az alá nem megy, vagy szimplán így hozta neki az élet.


De azzal azért jó tisztában lenned, hogy már csak ösztön szinten is egy férfinak kb. bárki jó, lehet túlsúlyos vagy éppen vézna, teljesen mind1, mert a lyuk a lényeg. Most itt elkezdhetsz magyarázni hogy "nem, á te neked nem", de mindenki tudja hogy ez kamu.


Tehát a dolog lényege, hogy te és mellette még X ezer/millió férfi nem azért van egyedül mert így döntött, hanem mert nem jut neki nő.


Ellenben a nők nem azért vannak egyedül mert nem kellenek a kutyának se.


Szóval ez a "én vagyok a megmentőd és elfogadlak a tyúkszemeddel is" ez nem nagyon fog működni.

2022. dec. 24. 09:34
 19/28 anonim válasza:

Na, mindegy Kedves Kérdező!


Fogd fel úgy a történteket, hogy tanultál a két hibás kulcsszóból - és máskor majd jobban fog menni az ismerkedés!


Vigasztaljon a tudat, hogy egy férfi ismerősömnek úgy sikerült a hosszú házassága - gyermekáldással - hogy még akkoriban nem hódított tért az internet. 1990-es évek közepétől.


De BOLDOGTALAN(!) lett végül a válással, mert a nő nem tisztelte, nem becsülte eléggé. És erre utólag kellett rájönnie.

2022. dec. 24. 09:43
 20/28 anonim válasza:
#19 Tudod, az a baj, hogy ez nem csak szerencsétlen szóhasználat, hanem lenyomat arról, mit gondol az érzelmes, törődő jófiú álarca alatt ezekről a lányokról; a selejtek, akik senkinek se kellenek, kétségbeesetten szeretethiányosak, és így könnyű prédák.
2022. dec. 24. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!