Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan nővel ismerkednék...

Olyan nővel ismerkednék akinek nem volt kapcsolata eddig?

Figyelt kérdés
Szívesen megismerkednek egy kedves hölggyel akinek meg nem volt kapcsolata eddig de szeretne. Elfogadó vagyok, szóval barmi gondod van én úgy fogadlak el vele együtt!. Ha egy gondoskodó és hűséges társra vágysz kérlek írj. Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek. 35/f

2022. dec. 24. 06:16
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Szerintem is így van 20-as válaszoló! Egyetértek.


De azért biztatnám mégis a Kérdezőt, hogy nem reménytelen annyira a helyzete. Kicsit éberebben kell figyelnie a megnyilvánulásaira, ennyi.

2022. dec. 24. 10:02
 22/28 anonim válasza:
7-es jól írta. Szerintem ez az év leggázabb próbálkozása (főleg ha a korodat is figyelembe vesszük).
2022. dec. 24. 14:02
 23/28 A kérdező kommentje:

Látom a gyakorizok meg mindig azok mint az elmúlt 10 évben. Bravó! A rosszindulat burjánzik rendesen, ahhoz képest, hogy állítólag a legtöbben segíteni vannak itt csak lehúzni akarjak az embert. Nem jön be mert nem fogtok felidegesíteni! Nekem ne ecseteljetek, hogy én milyen ember vagyok mert láttatok egy kulcsszót meg olvastatok 1 kérdést.

Nem fogok itt magyarázkodni, a normális válaszolóknak ment a pacsi.

Boldog karácsonyt.

2022. dec. 24. 14:31
 24/28 anonim válasza:
Passzív-agresszív és sértődékeny is, f@sza.
2022. dec. 24. 20:17
 25/28 A kérdező kommentje:

Jaj ne csináljátok mar. Nyakra főre csaljatok egymást párkapcsolaton belül és ti jöttök nekem azzal, hogy micsoda jó emberek vagytok. Szánalmas.

En vagyok a rossz ember, az senkit se zavar, hogy mi megy a világba? háború? éhínség? az oké, nem baj, hogy 1000 halnak meg naponta, nektek az legyen a legnagyobb baj, hogy ki tettem kulcsszónak, hogy van 1 betegségem. Baromi kedvesek vagytok...Ugyan mit is képzeltem, hogy elfogadó társamat találhatnám itt meg. Szartok ti egymaira mar nagyon rég. Mindenkinek csak az anyagi javak, külföld meg az euro ennyi a téma.

Nem volt kedvem ki írni mi a betegségem, mert akármennyire is kicsi dolog csak szét szedtetek volna miatta. Te hosszú hajú és kék szemű lányt keresel? oké...En egy olyant akit lehet egész életében bántottak mert mondjuk kövér, és ? szeretném megismerni akkor mi van? Neked ahhoz mi közöd kedves utolsó vagy a többinek aki érdemleges választ nem tudott adni? Ismersz ? nem akkor légy szíves ne a legrosszabbat feltételezd rolam!

2022. dec. 25. 04:39
 26/28 A kérdező kommentje:
egymaira-egymasra
2022. dec. 25. 04:40
 27/28 anonim válasza:

Én szűz vadász vagyok jó nekem jó a nőnek.Win Win mind ketten nyerünk.

42/F

2022. dec. 25. 08:09
 28/28 A kérdező kommentje:

tegnap 08:0

Gondolom előtte nem mondod el nekik, hogy csak arra kellenek. Tuti, hogy nem!

2022. dec. 26. 06:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!