Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meghívhatlak egy (folytatás a...

Meghívhatlak egy (folytatás a kérdésben)?

Figyelt kérdés

Ha történetesen egyedülálló Pest megyei egyetemista lány vagy, meghívhatlak egy teára?


De csak hogy ne faltörő kossal kopogjak, előtte beszélgetnénk persze.


Amit rólam itt nagy vonalakban érdemes tudni:

24 éves vagyok, Budapesten laborban dolgozom sok jófej de már boldog párkapcsolatban élő kolléganővel és kollégával, és őket elnézve kedvem lenne már hasonló státuszban lenni 😄


185 centivel nem félek a villanykörte cserétől (mondjuk lakás belmagassága 3,5 méter), és 81 kilóval attól se hogy elsodorna a téli szélfúvás.


Bölcsészek közt reálos, reálosok közt bölcsész voltam mindig is. Ha beszélgethetnéked van egy kicsit a melatonin receptorokról, vagy épp a francia impresszionizmusról akkor egyaránt jó embert találtál.


Megosztó infó következik: vállig érő haj. Ha bejön ez akkor szuper, ha nem akkor... hát... ez van 😄


Hobbik: Edzőterem és túrázás.


Köszi hogy olvastál, kellemes délutánt!



2023. jan. 4. 16:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ez túl jó az itteni csajoknak bro, de sok szerencsét
2023. jan. 4. 16:18
 2/13 A kérdező kommentje:

Oké, legyen hibám is: nincs jogsim.

Gyorsan ki is szűrtem azokat most akik taxist keresnek 😅

2023. jan. 4. 16:24
 3/13 anonim válasza:
... és így csappant meg az érdeklődés 1 mondat alatt :D
2023. jan. 4. 17:00
 4/13 anonim válasza:
Drukkolok Neked kérdező, cuki vagy!
2023. jan. 4. 17:14
 5/13 anonim válasza:
Szimpatikus lennél, de sajnos vidéken vagyok egyetemista, sok sikert kívánok neked! :)
2023. jan. 4. 17:43
 6/13 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled. Írj, ha gondolod. :)
2023. jan. 4. 18:29
 7/13 anonim válasza:
Hú valamiért ellenszenvet váltott ki belőlem ez a szöveg most
2023. jan. 4. 20:22
 8/13 anonim válasza:
Debreceni egyetem 5?
2023. jan. 5. 06:20
 9/13 anonim válasza:
Es ha teat nem akarok csak szexet?
2023. jan. 5. 11:48
 10/13 anonim válasza:
A vállig érő haj nagyon bejön, de nem vagyok Pest megyei. :( Pedig mondjuk közelebb vagyok Bp-hez, mint néhány Pest megyei város, de mindegy... Akkor ragadjatok össze a Pest megyei csajokkal! :(( Remélem tetves lesz a hajad valamelyiktől!
2023. jan. 5. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!