Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek lehetetlen küldeté...

Szerintetek lehetetlen küldetés a tinderen normális emberre akadni? Vagy egy próbát megér? Nyilván komoly kapcsolat céljából.

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 20:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:

Ha azt az időt és energiát saját magadra fordítod amit egy ilyen szánalmas, embert árucikké degradáló fsba ölnél, sokkal boldogabb lennél. Ebbe 100%-ig biztos vagyok. Szerintem az ebbe belefektetett “munka” soha nem hozza vissza az értékét. Kb egy szinten látom azzal, aki tippmixelésből akar meggazdagodni.

Tegye mindenki a szívére a kezét! Melyik rosszabb? Nem keresed és néha rád tör a magány? Vagy űzöd, hajtod és az állandó sikertelenség miatt leszel búvalbélelt?

2023. jan. 5. 07:48
 22/41 anonim válasza:
Ha nincs előrelépés, akkor az eléggé lehangoló tud lenni, meg mellette önbizalomromboló is.
2023. jan. 5. 10:02
 23/41 anonim válasza:

Kings, töröljétek a p*csába.

Az ottani lányok (legszebb szó amit kaphatnak, de amúgy nem érdemelnék meg) nem érdemlik meg a figyelmeteket.

Mindig gondoljatok arra, hogy "Ha ez a személy férfi lenne, vajon megtisztelném a figyelmemmel?".

Ha a válasz NEM, akkor nem érdemli meg a figyelmedet akkor se ha nő az illető.

Szóval 2023 induljon így nektek is:

>törlöd a tindert és nem töltöd le újra (badoo, okcupid, minden egyébbel ugyanezt).

>elmész edzeni, vagy beszerzel otthonra legalább két súlyzót.

>légy jó abban amit csinálsz. Bármiben.

Az emberek felfigyelnek a kimagaslóra, legyen az bármi.


Stay strong kings.

2023. jan. 5. 11:44
 24/41 anonim válasza:
#23 bro???? Bro!!!! 🤝
2023. jan. 5. 12:41
 25/41 anonim válasza:
A 23as jól megmondta, aki normális gondolkozású az letörli magát ezekről a hülyeségekről. Én is letöröltem már egy ideje magam, tele van agyhalottal és photoshoppolt kislánnyal akik semmit sem érnek. Akikkel meg eddig beszéltem onnan mint valami elmeroggyant kriptaszökevények úgy viselkedtek. Az egyik még bele is horkolt a telefonba. Szánalom.
2023. jan. 5. 14:03
 26/41 anonim válasza:

Nem lehetetlen, de a Tinder azért kicsit olyan mint egy húsbolt. Legtöbben arra használják, hogy vagy szakítás után növeljék az önbizalmukat egy kis beszélgetéssel vagy akár egy alkalmi dugással, vagy akik tényleg komolyan gondolják, azok nagy százalékban nem véletlenül szorulnak társkeresőre, nagy százalékban rémesen önbizalomhiányos, unalmas emberek.


Én még 21-22 évesen Tindereztem mielőtt lett egy hosszú kapcsolatom (nem Tinderről), az elején komolyan gondoltam, de aztán rájöttem pár rossz szájízű randi után hogy érdemesebb kalandokat keresni. Arra kiváló, már persze ha nem vagy csúnya, mert a Tinderen tényleg ez az egyetlen dolog számít és semmi más, el sincs olvasva a bio, csak a másodperc töredéke alatt megy egy ránézés a képedre, és balra vagy jobbra húzás. Nem mintha más társkeresőkön vagy igazából bárhol ne a külső lenne az első dolog amit megnézel és ami alapján beraksz valakit egy pakliba, de itt ez kiemelten igaz.

2023. jan. 5. 14:53
 27/41 anonim válasza:
Nem csak kinderen, a való életben is sok a szemét nő. Társkeresőkön is szégyen amit csinálnak, a valóságban meg szintén. Elegem van az egészből.
2023. jan. 5. 17:13
 28/41 anonim válasza:

Én is fenn vagyok Tinderen (még), de nekem az a bajom vele, hogy sok az elköteleződési problémás. Amikor végre azt hittem, hogy egy helyes, intelligens, normális srácra bukkantam, erre mielőtt komolyabbra fordultak volna a dolgok (le is volt beszélve, hogy bemutat a barátainak és hazavisz), kihátrált.

Egy normális tinderezős csaj. 29/N

2023. jan. 9. 01:09
 29/41 anonim válasza:

"Egy normális tinderezős csaj. 29/N"


Na persze, minde egyformák vagytok.

2023. jan. 9. 01:11
 30/41 anonim válasza:
Normális tinderezős csaj de írni egyik sem tud a párba állás után annak ellenére sem hogy a pasi rájuk írt, jah tudom nektek 100-200 ember közül kell válogatni ami nehéz és megerőltető. Szerintem a 100 ból még mindig könnyebb válogatni mint a 0-ból! Nők 1 dologban nagyon jók a kifogások megkeresésében és megmagyarázásában.
2023. jan. 9. 06:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!