Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek lehetetlen küldeté...

Szerintetek lehetetlen küldetés a tinderen normális emberre akadni? Vagy egy próbát megér? Nyilván komoly kapcsolat céljából.

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 20:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
#30 🍺 az a baj valahol igazad van. De a tinder is csak arra tanítja meg őket, hogy legyen csilivili minden, aztán úgyis virsliparti lesz, ömlik rájuk. Te meg azt se tudod hova legyél mikor 2 havonta valaki jobbra húz 😂 majd nem válaszol🫠
2023. jan. 9. 09:50
 32/41 anonim válasza:
Nem kapnak ezek 100 üzenetet, a többség minden szavam elolvasta szinte azonnal. Volt lehetősége írni de letört volna a körme. Az biztos, mindegyiknek csak a kifogás van. Nincs semmi életképes megmozdulásuk ami beindítana valamit. A külső nem minden, bár sok esetben az sem valami nagy szám.
2023. jan. 9. 09:51
 33/41 anonim válasza:
Virsliparti? Ugyan már.
2023. jan. 9. 09:53
 34/41 anonim válasza:
#33 nem szeretnék leereszkedni de bmeg melyik jobb? Naponta kapni 50+likeot és abból válogatni vagy több havonta 1-2t amiből még válasz sem születik? 🤡
2023. jan. 9. 09:56
 35/41 anonim válasza:
Tinderen ha nem vagy kimagaslóan jóképű vagy bármi rendkívüli akkor max önbizalom rombolásra jó használni. Átlagosként úgy érzed mikor valaki jobbra húzott, hogy megszántak 😀fúj
2023. jan. 9. 09:58
 36/41 anonim válasza:
Zinderen csak bohócok vannak.
2023. jan. 9. 10:06
 37/41 anonim válasza:
Én sosem tudnék olyan bénán kinézni mint ezek, nem is akarnék. Normális vagyok.
2023. jan. 9. 10:07
 38/41 anonim válasza:

Én évekig használtam több társkeresőt is. Kicsit több mint fél évvel ezelőtt találtam egy srácot, akivel nagyon könnyen megtaláltuk az összhangot egymásba szerettünk, és az összeköltözés is szóba került már köztünk. Komoly kapcsolat lett belőle. (A vicces a dologban, hogy mint hamar kiderült korábban már volt egy közös esemény, ahol találkoztunk is csak akkor még párkapcsolata volt. Érdekes az élet XD)


Több remek barátság és kapcsolat is kialakult a használatuk során, szerintem a felelősségteljes és tudatos, előítéletek nélküli használattal értékes kapcsolatokra lehet bukkanni, csak légy türelmes. Nem könnyű, és nem mindenkinek egy a célja, de még mindig nagyobb volt a sikerélmény mint a személyes próbálkozásokkal.

2023. jan. 9. 10:09
 39/41 anonim válasza:
Csodálatos történet.
2023. jan. 9. 10:12
 40/41 anonim válasza:

Szerintem azért hallani ennyi siker sztorit mert azt gyakrabban elmondja az ember ha az ismerősének vagy neki összejött mint azt ha nem jött össze.

Ettől függetlenül nagyon nehéz. Az ilyen oldalaknak mindegy hogy te párt találsz-e... Sőt...

2023. jan. 19. 19:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!