Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kínos randik netes társkeresőről?

Kínos randik netes társkeresőről?

Figyelt kérdés

Olyan rég volt ilyen kérdés.

Meséljetek!:D



2023. jan. 5. 16:14
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Nekem úgy indult az egyik fiúval az ismerkedés, hogy előtte sok mindent kitárgyaltunk. Előző kapcsolatainkat, hogy ki hogy szokott állni az első randihoz stb. Ő mondta, hogy elsőre mindig virágot visz, de csókolózni sosem szokott első randin, mert az még korai szerinte. Én meg azt mondtam, hogy első randira én soknak tartom a virágot, hiszen akkor még nem ismerjük annyira egymást, ez a gesztus szerintem akkor jó, amikor már úgy randiztok, hogy tudjátok, hogy biztosan szeretnétek egymástól valamit, esetleg már együtt is vagytok. Illetve elmondtam, hogy szerintem a csókot nem kell betervezni, az jönni fog magától. Ha az első randin jön akkor az elsőn, ha nem, akkor nem. Ez nincs szabályhoz kötve nálam.

Amikor találkoztunk, igazából szimpatikus volt, előtte is nagyon jól elbeszélgettünk, telefonon is beszéltünk sokat. De én is meg talán ő is kicsit zavarban voltunk, nem engedtük úgy el magunkat. Sétálgattunk, beszélgettünk, elvoltunk, de én még nem tudtam pontosan, hogy ebből lesz-e valami, idő kellett volna még ahhoz, hogy jobban megismerjük egymást és feloldódjunk.

Erre a randi végén, miközben mindketten be voltunk kicsit feszülve, úgy akart elköszönni tőlem, hogy meg akart csókolni. Én annyira nem éreztem azt a pillanatot, nem számítottám rá, sőt. Az volt a reakcióm, hogy ellöktem magamtól, de közben megbántani se akartam, ezért mondtam, hogy ne haragudjon, de ennek úgy érzem nem volt még itt az ideje, és megöleltem. Elég kínos volt. Akkor éreztem, hogy nem kéne ezt erőltetni, volt egy rossz érzésem. Hiszen ő pont azt mondta, hogy első randin sosem szokott megcsókolni senkit. Erre tessék. Éreztem rajta, hogy valami nem okés vele és jobb lenne ebbe nem belemenni. A legviccesebb, hogy ezek után meg a megérzéseim ellenére még adtam esélyt neki. Hamar beleszerettem, mert csak a szép oldalát mutatta nekem, mindig úgy cselekedett és azt mondta, amiről tudta, hogy jól esne nekem, és egyik napról a másikra szakított velem. Tudtam, hogy valami nem stimmel vele, mégis belementem. :)


Tanulság: mindig hallgassatok a megérzéseitekre! Mert ha valakivel kapcsolatban azt érzitek, hogy valami nem okés, akkor valószínű nem is az. Illetve ha valakin azt látjátok, hogy nem tartja magát a szavaihoz, és másképp cselekszik, mint amit mond, akkor azt is kerüljétek el. Valószínű nem komoly ember. :)

2023. jan. 6. 01:14
 22/27 anonim válasza:
Na itt az összes válaszban utólag !!! olyan überokos tud lenni mindenki :-)
2023. jan. 6. 05:56
 23/27 anonim válasza:
Teljesen máshogy nézett ki mint a felrakott kb 15 éves képeken
2023. jan. 6. 09:18
 24/27 anonim válasza:
#21 bocs, de ha nem hagyod neki, hogy a saját módján csinálja a dolgokat, akkor miért csodálkozol, hogy azt mutatja, amiről azt gondolja, hogy neked jó? valószínűleg az jött le neki, hogy te ilyen vagy, aki nem tudja elfogadni, ha nem úgy vannak a dolgok, ahogy ő akarja. se az nem volt jó, hogy első randin nincs csók, se az nem volt jó, hogy van. egyik esetben sem engedted, hogy az ő kezdeményezése legyen.
2023. jan. 6. 11:46
 25/27 anonim válasza:
@22, miért ez neked meglepő? Az ember általában utólag okosabban látja a múltat.
2023. jan. 6. 11:56
 26/27 anonim válasza:

#22

Legalább utólag legyen okos az ember. Különben soha nem fejlődne sehova.

2023. jan. 6. 13:17
 27/27 anonim válasza:

#21

Nem lehet, hogy azért hagyott ott a srác mert ő próbálkozott volna a saját maga kis módján, Te pedig soknak éreztél pár dolgot és nem engedtél neki kicsit sem? Így lehet kiábrándult belőled. Meg nekem is volt már olyan, hogy elköszönésnél arcra puszit (láttam, hogy a csók még sok lenne) akartam adni de ő elhajolt mert azt hitte, hogy csók lenne. Aztán mondtam neki, hogy csak arcra akartam és minden rendben volt utánna bocsánatot kért csak feszült volt és túlreagálta, azzal már semmi baja nem volt.

#22

Mert te előre tanulsz a dolgokból nem utólag?.. Érdekes egy ufo lehetsz te..

2023. jan. 6. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!