Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, lenne kedvetek ismerke...

Lányok, lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Először is letisztáznám, hogy igazából miért csak lányok vannak megszólítva a kérdésben; az az oka, hogy fiú ismerősöm, haverom, barátom elég sok van.



Nem tudom hogy mit lenne ide a legjobb írni, hogy azért mégse mondjak el mindent, de valami infó is legyen azért, szóval pár alap, általános infót bedobok, hogy hátha valakivel majd egyeznek az érdeklődési köreink.



-Pesten élek


-Jelenleg még egyetemen tanulok


-Szeretek tanulni, a szakomon kívül más terület is érdekel, és próbálom fejleszteni magam benne


-Szeretek sportolni, olvasni, filmezni/sorozatozni, nyekveket tanulni, túrázni


- Tudok, és szeretek is főzni-sütni



Egyelőre szerintem ennyi elég lesz, remélem lesz olyan akinek valamennyire felkeltette az érdeklődését ez a kis bemutatkozás (?), ha így volt, akkor itt válaszok között is jelezhettek, vagy rám is írhattok.



Szép napot mindenkinek! :D



2023. jan. 9. 21:05
 1/6 anonim válasza:
Mié fontos egyetemen tanulni pestinek?
2023. jan. 10. 03:28
 2/6 anonim válasza:

sorozatozni"


Dallast nézed?

2023. jan. 10. 03:28
 3/6 anonim válasza:
Egyetemen tanulsz hmm... akkor a pénz még odébb lesz kicsivel?
2023. jan. 10. 06:21
 4/6 A kérdező kommentje:

1es


Nem értem miért baj, hogy odaírtam hogy egyetemen tanulok


2es


Nem, nem nézem a dallast


3as


Igen, jól érted, de amúgy szerintem 21 évesen ez nem kéne hogy olyan fajsúlyos szempont legyen, nem hiszem hogy az én dolgom lenne még eltartani majd a páromat 21 évesen :) (ha emiatt kérdezted)

2023. jan. 10. 10:47
 5/6 anonim válasza:
Csak azért hoztam szóba az anyagiakat, mert most nagyon felmentek az árak mindenhol és alapba megélni nehéz. Ha meg el akarsz vinni e lányt egy randevúra, akkor meg pont ott nem szabad fukarkodni és ha arra gondolok, hogy pl. egy étterembe mennyi pénzt hagynak ott az emberek akkor én megőrülök. Vajon van olyan lány aki megér ennyit?
2023. jan. 10. 10:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Hát én is tisztában vagyok az árakkal, nyilván amúgy nem Michelin csillagos étterembe vinném :D De ha a randi egy étterembe lenne, 2 személyre szerintem még nincsenek olyan horribilis árak, hogy egyszer-egyszer ne lehessen ki gazdálkodni
2023. jan. 10. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!