Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bejön egy lánynak, ha a...

Bejön egy lánynak, ha a srácnak nincs instája, snapchate, stb.? Helyette inkább régimódi típus.

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 15:53
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Azért pár dolgot szögezzünk le.

1. Nem attól lesz valaki régimódi vagy sem, hogy milyen online felületekre van feliratkozva. Én például a legkevésbé sem tartom magam régimódinak, pedig nem vagyok fent sem Snapchaten, sem Tiktokon, sem Twitteren.

2. Az, hogy valaki régimódi vagy sem, még nem sokat mond el róla. Ettől függetlenül lehet érdekes, vagy unalmas, empatikus vagy unempatikus, megbízható vagy megbízhatatlan, akármilyen személyiség.

3. Normális körülmények között semmit nem befolyásol egy kapcsolatban, hogy milyen oldalakra vagy regisztrálva, vagy mikre nem.

4. Azért ez ironikus, hogy szinte már ideológiát csinálsz pár közösségi, és kommunikációs oldal kerüléséből, de azért a legnagyobb, és "legbalhésabb" oldalra simán regisztráltál. Ami persze nem baj, de ha valaki már egy másik közösségi oldalon van regisztrálva, az már jaj, mekkora probléma. Kettős mérce, kérem...

2023. jan. 22. 19:39
 12/22 anonim válasza:
Nekem és barátnőmnek sincs insta vagy snapchat. Egyikünk se igényli. Ha te ilyen lányt szeretnél, akkor ne online társkeresőn keresgélj.
2023. jan. 22. 19:51
 13/22 anonim válasza:
Tudom trendi manapság, hogy az emberek élete egy nyitott könyv. Van, aki "régimódi" és szeretné a magánéletét lájkoktól mentesen élni. Ezt illene tiszteletben tartani a gúnyolódás helyett (pl.: biztos azért nincs neki, mert semmitmondó az élete).
2023. jan. 22. 20:04
 14/22 anonim válasza:
Én most voltam egy nagyobb nőtársaságban, 30-as korosztály (tehát nem tinik meg nem is boomerek), ők teljesen egyetértettek abban, hogy aki nincs fent Facebook-on vagy Instagramon azzal valami nem oké. Az egyik kifejezetten meg volt róla győződve, hogy az pszichopata lehet.
2023. jan. 22. 21:06
 15/22 anonim válasza:

14

ugye csak trollkodsz?

2023. jan. 22. 21:34
 16/22 anonim válasza:

15


Nem, teljesen komolyan mondom. De újra: ezt nem én mondtam és nem az én véleményem, hanem a nőtársaság akikkel voltunk ezt tárgyalták, de kb. 3 percig, szóval nem egész estés duma volt erről. Mind egyetértett abban, hogy aki nincs fent valamilyen közösségi oldalon, azzal le se állnak, mert az gyanús 2022-ben (igen, még szilveszter előtt volt pár nappal).

2023. jan. 22. 21:47
 17/22 anonim válasza:

"Ha valaki nincs instán,az jelentheti azt hogy nincs mit megosztania,szürke,hétköznapi életet él"


Ja, mert az összes ember aki instán van, kva izgalmas életet él :D fotózgatjátok a mekis hamburgereteket, ez aztan lenyűgöző 😂

Amúgy én fenn vagyok instán de nem gondolom magam ettől unalmasnak. Átlagos vagyok, mint az emberek 95 szazaleka.

2023. jan. 22. 21:56
 18/22 anonim válasza:

Snapem nincs mert felesleges, instán pedig nem szeretek chatelni. Inkább dc vagy messenger. Hidd el, ettől senki sem fog elájulni így a válasz nem. Ez max 1db + pont, semmi más.


A régimódi pedig nem ugyanazt jelenti mindenkinél.

2023. jan. 22. 22:58
 19/22 anonim válasza:

Páromnak sincs, de nem ezért vagyok vele. Ha lenne, de nem használná ugyanott tartana.

Nekem van instám is meg Fb-m is, de egyiket se használom napi 10-15 percnél tovább.

De azért remélem nem galambbal akarsz üzenni :D

2023. jan. 23. 06:43
 20/22 anonim válasza:

Nekem is csak Facebookom van, és nem tartom magam régimódinak. Egyszerűen a többi közösségi oldalra nincs szükségem, és elég egyet nézegetni. Videót nem szoktam feltölteni, képeket meg ugyanúgy tudok Facebookon is megosztani (nem vagyok rendszeres posztoló, néha), nem kell hozzá Insta. A Snapchatről pl. meg nem sok fogalmam van:-)


Nem befolyásol, és nem az alapján ítélek meg senkit, hogy milyen közösségi oldalakon van fönt. A Facebook nekem kényelmes, az összes ismerősöm, akivel akarok valamennyit kommunikálni, fent van, és igen, jobb ott, gördülékenyebb, mint mondjuk e-mailben beszélgetni.


6-os: Láttam már pár ember Instáját, mutatták, szerintem Facebookra is kb. ugyanazokat töltik fel. Vagy valaki felregisztrál, és sok év alatt felrak két posztot, abból is az egyik vmi idézet:-) De 50 képet is csinálhatsz magadról/alkalom, és feltöltöd az összes szinte egyforma képet. (Ezt Face-en is sokan csinálják, még a totál homályos, ill. legelőnytelenebbek is fönt vannak, és akkor már vki hú, de érdekes lesz, mert mennyit posztolt? Vagy a tök hétköznapi kajás fotók mennyire rohadt érdekesek, meg lefotózva egy doboz sör? :)


Nekem azok az ismerőseim vannak inkább nagyon sok felületen (Face-en, Instán kívül), akik valamelyest ismert emberek, és még nagyobb elérést, népszerűséget szeretnének (zenészek például, vagy a vállalkozásukat hirdetik). Teljesen érthető.

2023. jan. 23. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!