Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, van kedvetek ismerkedn...

Lányok, van kedvetek ismerkedni, beszélgetni? 22/F

Figyelt kérdés

Először is letisztáznám, hogy igazából miért csak lányok vannak megszólítva a kérdésben; az az oka, hogy fiú ismerősöm, haverom, barátom elég sok van.

Nem tudom hogy mit lenne ide a legjobb írni, hogy azért mégse mondjak el mindent, de valami infó is legyen azért, szóval pár alap, általános infót bedobok, hogy hátha valakivel majd egyeznek az érdeklődési köreink.



-Pesten élek


-Jelenleg még egyetemen tanulok


-Szeretek tanulni, a szakomon kívül más terület is érdekel, és próbálom fejleszteni magam benne


-Szeretek sportolni, olvasni, filmezni/sorozatozni, nyelveket tanulni, túrázni


- Tudok, és szeretek is főzni-sütni


Egyelőre szerintem ennyi elég lesz, remélem lesz olyan akinek valamennyire felkeltette az érdeklődését ez a kis bemutatkozás (?), ha így volt, akkor itt válaszok között is jelezhettek, vagy rám is írhattok.



Szép napot mindenkinek! :D



2023. jan. 27. 16:17
 1/9 anonim válasza:
19L igen
2023. jan. 27. 17:15
 2/9 anonim válasza:
"Először is letisztáznám, hogy igazából miért csak lányok vannak megszólítva a kérdésben; az az oka, hogy" kanos vagyok.
2023. jan. 27. 19:09
 3/9 anonim válasza:
Mit tanulsz az egyetemen?
2023. jan. 27. 20:10
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es, köszönöm a velős hozzászólást. Természetesen (számomra) párkapcsolat nem létezik szexualitás nélkül, de nem csak azért írok embereknek, hogy - a te stílusodban válaszolva - magamévá tegyem őket.

3-as, történelmet tanulok.

2023. jan. 27. 22:57
 5/9 anonim válasza:
milyen stílusod van?
2023. jan. 28. 14:41
 6/9 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1208..


Na, Januárban születtél, hogy ezen kérdés óta, mostanra egy évet öregedtél? :D

2023. jan. 29. 18:09
 7/9 anonim válasza:

nekem is lehet írni! Unatkozom.

21L

2023. jan. 29. 18:58
 8/9 anonim válasza:
Írj,ha szeretnél.
2023. jan. 29. 19:53
 9/9 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, ha nem zavar, hogy idősebb vagyok. :)
2023. febr. 3. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!