Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tudnék találni magamnak...

DNTSPRD kérdése:

Hogyan tudnék találni magamnak valakit?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok, e melett antiszociális is, nem járok bulizni ha mégis ráveszem magam egyedül kell mennem és nem tudok szocializálódni csak ülök egyhelyben, társkeresőket isk ipróbáltam de senki nem ir vissza nekem, nem tudom mi tévő legyek már nagyon vágyom egy ölelésre. 33/F

2023. febr. 1. 08:27
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Rakj hirdetést újságba
2023. febr. 4. 00:06
 12/29 anonim válasza:
K*rva nehéz. Edzeni kell, a szép test sokat számít és ez a legegyszerűbb (általában). Dolgozni kell, az a jó, ha sokat is keresel (ha nem, az se nagy tragédia, csak úgy is kell nézelődni). Kedves és magabiztos benyomás. Érdemes érdekes dolgokkal foglalkozni.
2023. febr. 4. 19:57
 13/29 A kérdező kommentje:
testemmel semmi gond, munkám sajnos nemfizet sokat, éshát én érdekes dolgokkal foglalkozom de legtöbb embernek nincs hozzá kapacitása.
2023. febr. 10. 08:01
 14/29 anonim válasza:
Mikkel foglalkozol?
2023. febr. 10. 09:25
 15/29 anonim válasza:
A pénz egyre inkább nagyon szűk keresztmetszet…
2023. febr. 10. 10:17
 16/29 A kérdező kommentje:
14. Érdekel a filozófia, okkultizmus, videójátékok, cosplay, divat, főzés, fotózés, sport, mozi, Dungeons and Dragons.
2023. febr. 13. 15:25
 17/29 anonim válasza:

Hogy érted, hogy a legtöbb embernek nincs ehhez kapacitása?

A legtöbb ember pont ilyenekkel foglalkozik,mint amiket felsoroltál (mozi, főzés, sport..)

2023. febr. 13. 21:52
 18/29 A kérdező kommentje:
17. nekik ez abban merül ki hoy elmegy megnézni egy filmet a moziban és kész el is felejti mit nézett nem lehet leülni vele órákikg elmélkedni afilmen, nem lehetfőzés témában arról beszélni hogy mi egészséges és mi nem hogyan táplálkozzunk jobban és finomabban, és még nem találkoztam olyan lányal aki egészség miatt sportolna csak olyannal aki vagyn em akar mozogni egyáltalán vagyo lyannal akinek a sport amit csinál az élete és semmi más nem létezik neki, és a többi téma maiketfelsoroltam? azokhoz szerinted az átlag embernek mekkora kapacitása van? egész szegeden találkoztam 3 emberrel akikkel le lehetett beszélgetni elvont témákról.
2023. febr. 14. 00:23
 19/29 anonim válasza:
#18 Erre vannak a különböző klubbok pl filmklub ahol àllandóan az a téma és mélyen el.tudsz beszélgetni velük meg mindig érdekli őket
2023. febr. 14. 07:28
 20/29 A kérdező kommentje:
19, ahol állandóan ez atéma látod itt a gond, én egy komplex személyiségvagyok, unom azokataz embereket akik fognak egy témát és abból áll az életük. amúgy nem ismerek klubbokat anti szociális vagyok most hallok először ilyenről azt sem tudom hogyan kéne megkeresnem egy ilyet.
2023. febr. 14. 08:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!