Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tudnék találni magamnak...

DNTSPRD kérdése:

Hogyan tudnék találni magamnak valakit?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok, e melett antiszociális is, nem járok bulizni ha mégis ráveszem magam egyedül kell mennem és nem tudok szocializálódni csak ülök egyhelyben, társkeresőket isk ipróbáltam de senki nem ir vissza nekem, nem tudom mi tévő legyek már nagyon vágyom egy ölelésre. 33/F

2023. febr. 1. 08:27
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
20 Facebookon sok csoport van és nem kötelező egy csoportban lenni ami érdekel oda csatlakozol..
2023. febr. 14. 09:20
 22/29 anonim válasza:

Ilyen hozzáállással ne csodálkozz, ha szingli vagy.

Süt a lesajnálat belőled mások iránt..

Ha te ennyire meg nem értett és komplex, bonyolult, kiemelkedőbb vagy, akkor beszélgess magaddal.

Sajnálom, hogy senki sem üti a mércéd és hogy nincs még egy olyan értelmes, érző lény, mint te, aki többet tudna nyújtani bugyuta, közönséges témáknál. Gratulálok! Különleges vagy!

2023. febr. 14. 16:04
 23/29 A kérdező kommentje:
22. Nálad minden rendben van?
2023. febr. 15. 14:58
 24/29 anonim válasza:
Kérdezd a tükörbe nézve
2023. febr. 16. 19:28
 25/29 A kérdező kommentje:
24. szerintem kezeltesd magad, nem egészséges az ilyen szintü passziv agresszivitás.
2023. febr. 17. 09:04
 26/29 anonim válasza:
Egyszerűen csak fáj, amit leírtam :(
2023. febr. 18. 09:39
 27/29 Cubina válasza:

Igaza van a 22-esnek bizonyos szinten, csak kicsit nyersen fogalmazott.

Eleve azzal indítasz, hogy te antiszociális vagy, nem nyitsz az emberek felé, ráadásul olyan komplex személyiség vagy, hogy senki nincs a szinteden.

Kéne valaki, de az égvilágon semmit sem teszel azért, hogy észrevegyék benned azt a sok értéket, amit te látsz magadban.

Ha csak ülsz egy sarokban némán és bezárkózva, honnan tudhatná bárki, hogy te egy érdekes/értékes ember vagy?

Neked se keltené fel az érdeklődésedet egy olyan lány, aki csak ott van valahol, beleolvadva a környezetbe, mint valami berendezési tárgy.


Beszélgetni kell az emberekkel, kedvesnek kell lenni, segítőkésznek, viccelődni, meghallgatni másokat (az emberek, a nők főleg nagyon szeretik azokat, akik meghallgatják őket). Egy kedves mosoly, egy bók, egy érdeklődő kérdés megnyitja az emberek szívét és száját.

Próbáld ki! Kérdezd meg a boltban a pénztárost, vagy a postást, vagy a futárt, akárkit, hogy hogy van ma?


Végezz valamilyen önkéntes munkát, ahol emberekkel kell foglalkozni, ahol hasznossá tudod tenni magad. Segíts az idős, beteg embereknek bevásárolni, receptet kiváltani.

Az érdeklődésednek megfelelő helyekre járj el személyesen, hasonló mentalitású emberekkel ismerkedni. És így megadod magadnak az esélyt, hogy találkozz egy olyan lánnyal, aki hasonlóan gondolkodik.


Nehéz dolog, de teljes mértékben változtatnod kell a hozzáállásodon ahhoz, hogy találj magadnak valakit.

Semmit nem adnak ingyen, mindenért keményen meg kell dolgozni, egy kapcsolatért is.

Gondolkozz el azon, hogy milyen szeretnél lenni, miben szeretnél változni. És ha ez megvan, akkor elkezdhetsz dolgozni azon, hogy olyan is legyél.

Gondolkozz azon is, hogy pontosan milyen lányt szeretnél magad mellé. Kívül-belül. Írhatsz egy listát is.

Ha olyan dolgot írtál a listára (belső tulajdonság), amit szeretnél egy lányban, de te nem rendelkezel vele, akkor dolgozz azon, hogy te is olyan legyél.


Tudom, hogy meg lehet változni, mert nekem is sikerült. Nehéz volt, és sokat dolgoztam magamon, de megérte a fáradozást. Vonzom az embereket, tele lettem udvarlókkal. Most én vagyok az, aki válogathat. Én, akit régen kiröhögtek, megaláztak, mert kövér voltam, igénytelen és magamba fordult.

A semmiből építettem fel egy új személyiséget és közben a külsőmön is dolgoztam, hogy kihozzam belőle a lehető legtöbbet. Sok évbe és munkába telt, de megérte.

2023. febr. 21. 03:59
 28/29 anonim válasza:
Hasonlóan vagyok ..
2023. márc. 21. 12:13
 29/29 A kérdező kommentje:
19. nincs olyan tulajdonság lényban amit szeretnék de én nem rendelkezem vele pont ez a bajom hogy a legtöbb lány nem úgy áll egy kapcsolathoz mint én nem veszik olyan komolyan mint én
2023. márc. 21. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!