Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek kedve beszélgetni?

Valakinek kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A napjaim mostanában elég sűrűek, de úgy döntöttem szívesen tölteném a szabadidőm értelmes lányokkal folytatott beszélgetéssel.

Pár dolog rólam:

-20 éves vagyok, de valamiért az idősebb korosztállyal jobban kommunikálok

-szeretek olvasni (kapható vagyok közös olvasásra, a könyv kivesézésére)

-kerülöm a toxikus megnyilvánulásokat, úgyhogy ha esetleg passzív-agressziót tapasztalok és az illető nem fejlődőképes ilyen téren, nem tart majd sokáig a beszélgetés

-szeretek új dolgokat tanulni, új nézőpontokat megismerni adott témákkal kapcsolatban, támogatom az egészséges, észérvekkel teli vitát

-leginkább olyan emberekkel veszem körül magam, akik hozzáadni tudnak a személyiségemhez

-ismerkedéssel kapcsolatban hiszem, hogy egy kapcsolat csak akkor és addig lehet tartós, amíg mindkét fél jobbá válik egymás mellett, fontos a folyamatos fejlődés egymás támogatása által

-lányos lány vagyok, ha ez számít valakinek, aki kapcsolati szinten gondolkodik



2023. febr. 7. 12:31
 1/6 anonim válasza:
Nagyon szép, rendezett megfogalmazás! Én jóval idősebb vagyok, de sok sikert neked!
2023. febr. 7. 12:38
 2/6 A kérdező kommentje:
Lányokkal beszélgetnék, ha esetleg nem lett volna elég világos, kiemelem újra :)
2023. febr. 7. 13:08
 3/6 anonim válasza:
Nagyon szimpatikus személynek tűnsz, én 23 éves vagyok és szintén lány. Szívesen beszélgetek veled ha gondolod. :D
2023. febr. 9. 11:47
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Én is szívesen beszélgetek veled, ha gondolod.

2023. febr. 10. 18:01
 5/6 anonim válasza:
Szia! Szívesen beszélgetek veled én is :)
2023. febr. 12. 10:33
 6/6 anonim válasza:
Aranyos vagy:) írj, ha még beszélgetnél
2023. márc. 17. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!