Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csajok, társkeresőappokon...

Csajok, társkeresőappokon milyen egy előnyös kép egy férfiról?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat hallottam, hogy sok rossz profil van az ilyen helyeken, főleg a képek miatt, és mielőtt én is felnéznék egy ilyen helyre, kíváncsi lennék a tanácsokra.
2023. febr. 13. 12:59
 1/8 anonim válasza:

Ami normális.

Nem napszemüveges, sapkás, messziről fotózott, amiből semmi sem látszik.

Nem másokkal van a képen, hogy aztán találgass, hogy melyik lehet ő.

Nem is illik olyan képet használni, amin mások szerepelnek. Ez igaz arra is, ha valakinek gyereke van. Ne a gyerekkel közös képet használjon az illető.

Sokaknál negatív a "menőzős" kép. Autó mellett pózolás, félmeztelen kép, ékszerek vagy más tárgyak mutogatása. Persze másoknál meg lehet, hogy ezek pont előnynek számítanak. Nem árt tudni, hogy milyen "közönséget" akarsz megcélozni.

És persze az agyon módosított kép sem az igazi, aminek semmi köze ahhoz, ahogyan valójában kinéz az illető.

2023. febr. 13. 13:21
 2/8 anonim válasza:

Mindenkinek más ilyen téren az ízlése,

de az előttem lévő nagyon szépen leírta.


Személy szerint én nem szeretem a félmeztelen képeket, a kondiban pózolos képeket, az autós/órás/ékszeres sbt képeket, selfizős képeket (itt talán ami minőségibb az oké).


Amit én ajánlanék, mindenképpen egy közelebbi, más által készített kép, egy egész alakos, esetleg valami hobby-s kép, oh és ami a férfiaknál ritka sajnos, de szerintem nagyon előnyös, hogy mosolyogjanak a képeken :(


23/N

2023. febr. 13. 13:45
 3/8 anonim válasza:
Aki Tinderen keres társat, annak úgyis csak a külső számít, semmi más. Szóval nézz ki piszok jól és kész.
2023. febr. 13. 14:34
 4/8 anonim válasza:
Nem csak a külső számít, de értelemszerűen az applikációból kiindulva az az első tényező ami alapján ítélhetnek az emberek.
2023. febr. 13. 14:36
 5/8 anonim válasza:
Amin látszik a slutty waistje
2023. febr. 13. 15:14
 6/8 anonim válasza:
Aki filtert hasznal es meg a sajat anyja sem ismerne ra, ne csodalkozzon, ha fraszt kapnak tole eloben, mert nem csak sajat magat csapja be... ;-)
2023. febr. 13. 16:16
 7/8 anonim válasza:

ne csak az arcod legyen rajta, hanem az életstílusod is.

A hobbydal kapcsolatos

pl.:

Yactos, vitorlás képek

siklóernyős képek

Ne csak egy bot ként álljál rajta

hanem mutass magaddrról valamit

2023. febr. 22. 00:44
 8/8 anonim válasza:

#7

Ez jó :D

Az sem árt, ha a képen rajta van a Ferrarim, ahogy sétálok a yachthoz?

2023. febr. 23. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!